Dobry początek złe zakończenie. Rocznik 2006

W sobotę w hali sportowej Gimnazjum nr 7 został rozegrany turniej Siódemka CUP dla rocznika 2006. Nasi zawodnicy zajęli 8 pozycję .

Początek turnieju nie wskazywał na tak odległa pozycję naszych zawodników.

W pierwszym meczu po bardzo emocjonującym spotkaniu zremisowaliśmy 3:3 z triumfatorem całego turnieju Rakowem Częstochowa. Po Rakowie przyszła kolej na Skrę Częstochowa. Mecz był bardzo wyrównany spotkanie przyniosło wiele sytuacji podbramkowych . Bramkę straciliśmy po minięciu się napastnika i obrońcy z piłką co zaskoczyło naszego bramkarza . W trzecim spotkaniu bez żadnych problemów pokonaliśmy 2:0 drużynę Stradomia.

Niestety był to koniec dobrej gry w sobotnie popołudnie. Po porażkach ze Sportową Częstochową i Stradomiem zajeliśmy ostatecznie ostatnie miejsce.

Trener Kotas Łukasz:

"Na ostatnich treningach pracowaliśmy nad organizacją gry w obronie co przyniosło skutek w pierwszej fazie turnieju. W drugiej części niestety zawodnicy się pogubili i zakończyli turniej dwoma porażkami. Te dwie porażki na pewno nauczyły nas że trzeba pracować na treningach jeszcze więcej aby stawać się jeszcze lepszymi zawodnikami.

Każda porażka w turnieju czy sparingu może tylko i wyłącznie działać mobilizująco na drużynę i mnie jako trenera, ponieważ oznacza jak wiele pracy trzeba włożyć w każdą jednostkę treningową. "

Lot - Raków 3:3
Bramki :
Cichoń
Czerwiński
Jezierski

Lot - Skra 0:1

Lot - Stradom 2:0

Cichoń
Jezierski

Lot - Sportowa Częstochowa 0:2

Lot - Stradom 1:3

Czerwiński

Skład:

Iłczyk - Cichoń , Czerwiński , Jezierski , Walaszczyk, Świderski , Kott, Winek

Kolejny turniej już w środę o godzinie 9 na hali przy boisku KS Stradom.Wszystkich kibiców i rodziców serdecznie zapraszamy!!