Gra kontrolna nr. 8. Warto chodzić na Lot.

W sobotę pierwsza drużyna zagrała już przed ostatni sparing w okresie przygotowawczym. Pomału nasza ekipa przyzwyczaja kibiców do zwycięstw w dramatycznych okolicznościach nie jeden scenarzysta nie wymyślił by takiego scenariusza.

Lot pierwszą połowę schodził na przerwę prowadząc 2:1 . Bramki dla Lotu strzelili Banasiak, Cierpiał. W drugiej połowie nasza drużyna dość szybko strzeliła trzeciego gola a na listę strzelców wpisał się ponownie Cierpiał. Niestety po strzeleniu trzeciej bramki nasz zespół oddał inicjatywę gościom i w przeciągu kilku minut stracił prowadzenie . Było 4:3. Ale jak to bywa ostatnimi czasy na stadionie przy ulicy Lipowej nasz zespół się nie poddaje i walczy do końca . Pokazał to tym razem strzelając w końcówce spotkania dwie bramki . Autorem bramek był Victor Kohbuda .

W piątek o godzinie 18:00 nasz zespół będzie podejmować w ostatnim sprawdzianieprzed ligą drużynę Skry Częstochowa Jr Starszych.

Lot Konopiska - Sokół Wręczyca 5(2):4(1)