Grała młodzież Lotu. Dwie porażki i dwa zwycięstwa

ORLIK E2

Spotkanie zaczęliśmy od mocnego uderzenia, bo już po 10 minutach prowadziliśmy 3-0. Pierwsza połowa należała do nas,
zagraliśmy wysoko przez co stwarzaliśmy sobie mnóstwo okazji. Niestety po przerwie gra już nie wyglądała tak dobrze.
Nastąpiło sporo zmian, aby dać szanse ogrywać się wszystkim. Goście wykorzystali nasze słabsze strony i ostatecznie wygrali to spotkanie. Wynik oczywiście nie jest tu najważniejszy, cieszy natomiast, u chłopców postęp i realizacje założeń.

Lot Konopiska - Orlik Blachownia 6:8.
Bramki: Jończyk 4x, Cuglowski, Irek.

Skład Lotu: Knopik, Filipek(K), Kopyt, Bambynek, Irek, Cuglowski, Jończyk, Musialik, Trela, Mikucki, Wójcik, Szyja.

Trener: Adam Szczerbak

II Liga wojewódzka – Młodzik D2

Nasi młodzicy odnieśli pierwsze zwycięstwo z nowym sezonie. Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce przegraliśmy wysoko z Rakowem Częstochowa 0:7.Tym razem chłopaki chcieli w końcu wygrać i od początku meczu dążyli do tego żeby ten cel osiągnąć.
- Byliśmy piłkarsko na pewno lepszym zespołem i stwarzaliśmy wiele okazji bramkowych. - Bramek mogło paść więcej, ale brakowało skutecznego wykończenia. Chłopakom należą się słowa pochwały ponieważ wszystkie akcje próbowali rozgrywać spokojnie od tyłu.Zwycięstwo w pełni zasłużone. – powiedział Trener Jacek Ciekot
Następną okazję do poprawienia skuteczności będziemy mieli już w sobotę w meczu z Zielonymi Żarkami.
Początek meczu o godz. 10.00 na stadionie Pająk.

Liswarta Popów – LOT Konopiska 1:3 (0:1)
Bramki
: Trzciński, Cierpiał, Chwat

Skład: Cierpiał I, Sirek, Kościelniak, Zych, Cierpiał B, Trzciński, Gondro, Świderski, Jasiński, Chwat, Bambynek, Lesiński, Książek.

Trener: Jacek Ciekot

TRAMPKARZ C2

Bardzo dobrą dyspozycję zaprezentowali trampkarze, którzy po dobrej ofensywnej grze pokonali zespół Sportowej Częstochowy 6:0.Przeważając w każdym aspekcie gry odnosimy pewne i zasłużone zwycięstwo. W najbliższym tygodniu naszą drużynę czekają następne 2 mecze ligowe.

Lot Konopiska – Sportowa Częstochowa 6:0

Bramki:

M. Kowalczyk, J. Kowalczyk, Wachowicz, Lisek x2, Winek

Skład:

Dziubek – Skóra, Frąszczak, Wachowicz, Cichoń – Długosz, Walich, Ocieczek – M. Kowalczyk, Lisek, J. Kowalczyk

Rezerwa:

Walaszczyk, Winek, Gutze, Jezierski, Czerwiński, Kott

Trener: Michał Jelonek

JUNIOR A1

Wakacyjną formą sezon kontynuują juniorzy, którzy po słabym meczu przegrywają na własnym stadionie z Gromem Miedźno 2:3. Proste błędy, brak realizacji założeń meczowych oraz odpowiedzialności boiskowej nie pozwolił wywalczyć naszej drużynie nawet punktu.Miejmy nadzieję, że rehabilitacja nastąpi już w kolejnym meczu ligowym.

Lot Konopiska – Grom Miedźno 2:3