Grały młode drużyny Lotu.

III Liga wojewódzka – Trampkarz C2

Debiut na dużym boisku można uznać za udany. Nasz zespół od pierwszych minut dominował na boisku, ale póki gospodarze mieli siłę to bronili się skutecznie. Największe zagrożenie Lot stwarzał na prawym skrzydle, na którym szalał Kamil Wachowicz. Wiele akcji kończyło się jego stroną. Trzeba chłopaków pochwalić za dobrą, zespołową grę. Cieszy fakt, że bramki zdobywali zawodnicy wchodzący z ławki co podnosi tylko poziom rywalizacji w zespole.

Kolejny mecz gramy już w środę o godz. 17.00 na boisku Lotu. Naszym rywalem będzie Znicz Kłobuck.

Orlik Blachwonia - Lot Konopiska 0-8 (0-2)

Gole: Kowalczyk J - 2, Iłczyk, Lisek, Klecha, Dawczyk, Barnat, Wachowicz.

Skład: Kościelny, Błoch, Koza, Ocieczek, Klecha, Ludwikowski, Wachowicz, Kowalik, Iłczyk, Lisek, Długosz. Ponadto grali: Barnat, Dawczyk, Kowalczyk J, Kowalczyk M, Ślimak, Dyndał. Trener: Jacek Ciekot

III Liga wojewódzka - Młodzik D1

Niestety drugiej porażki doznali nasi zawodnicy z rocznika 2006. Przegrali 3:2 z LKS Kamienicą Polską. Jest to drugi mecz w którym przegrywamy w ostatnich minutach spotkania.

Lot Konopiska - LKS Kamienica Polska 2:3 (1:1)

Gole: Winek x 2

Skład: Iłczyk - Gutze, Frąszczak, Winek, Walaszczyk - Skóra, Czerwiński, Cichoń – Jezierski. Ponadto grali: Kuźmiński, Jabłoński, Henkiel, Dziubek. Trener: Łukasz Kotas

I Liga okręgowa - Orlik E1

Mecz rozpoczęliśmy dobrze i po dwóch golach Święcickiego prowadziliśmy już 2 do 0, później oddaliśmy inicjatywę gospodarzom, którzy wyrównali wynik spotkania. Po przerwie znowu Lot wyszedł na prowadzenie po golu Rembisza, jednak później to gospodarze dominowali na boisku. Głównie ten mecz przegraliśmy fizycznie, Ajaks pod tym względem był o wiele lepszy.

Lot Konopiska - Ajaks Częstochowa 3:5 (2:2)

Gole: Święcicki x 2 , Rembisz

Skład : Sirek, Świderski, Kościelniak, Cierpiał, Rembisz, Kasperczyk, Święcicki, Ludwikowski, Trzciński, Jasiński, Wesołowski. Trener: Tomasz Sobczak.