II Liga Junior Starszy LKS Grom Cykarzew - Lot Konopiska 0:10

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie Walkowerem nad Gminą Kłomnice, drużyna juniorów wyjechała na mecz do Cykarzewa.

LKS Grom Cykarzew to na obecną chwile ostatni zespół ligi, który nie zdobył jeszcze punktu. Mecz wydawać by się mogło powinien być formalnością , ale nie jeden kibic wie, że po 90 minutach wygrywa ta drużyna, która strzeli o jedną bramkę więcej niż przeciwnik. Meczu nie wygrywa się w szatni czy na rozgrzewce. Mecz wygrywa się na boisku po 90 minutach.

Pierwsze minuty meczu to mądra gra naszych zawodników i tzw "badanie" rywala. Od początku widać było, że gospodarze mocno odstawali na tle naszych zawodników i kwestią czasu było to kiedy worek z bramkami zostanie rozwiązany. W 10 minucie sztuki tej dokonał Konrad Ciuk. W pierwszej połowie bramki dołożyli Paweł Cuglewski oraz kapitan Przemysław Kowalik.

Na przerwę schodzimy z wynikiem 3:0, aczkolwiek ten wynik mógł być bardziej okazały, ale skuteczne obrony bramkarza ratowały zespół Gromu. W pierwszej połowie praktycznie nie schodzimy z połowy przeciwnika i imponujemy mądrą grą i utrzymywaniem się przy piłce.

Druga połowa wygląda bardzo podobnie, ale przeciwnik już kilkakrotnie groźnie kontratakował ale na nasze szczęście nie skończyło się to utratą gola. W kolejnych 45 minutach dorzucamy jeszcze 7 bramek.

Mecz kończy się wynikiem 10:0.

W najbliższą niedzielę czeka nas trudny pojedynek z zespołem Błękitni Herby. Miejmy nadzieje, że zespół podtrzyma dobrą passę i dopisze kolejne 3 punkty do konta.