II Liga Junior Starszy Lot Konopiska - Błękitni Herby 3:0

Kolejne zwycięstwo odnieśli Juniorzy Starsi. Tym razem po raz kolejny pokonali wyżej notowanego rywala – Błękitni Herby.

Mecz mocnym uderzeniem zaczęli gospodarze. Dosłownie mówiąc w 6 minucie potężny strzał z rzutu wolnego oddał Kamil Polaczkiewicz. Bramkarz nie zdołał złapać piłki i ku uciesze zawodników i kibiców wpadła do bramki.

Kilka minut później, dokładnie w 9 minucie zdobywamy kolejną bramkę. Tym razem z rzutu wolnego dośrodkowuje Przemysław Kowalik a piłkę do bramki głową z najbliższej odległości kieruje ponownie Polaczkiewicz.

Mało kto mógł się spodziewać takiego obrotu spraw i to tak szybko. Goście również zaskoczeni takim obrotem spraw, wzięli się szybko do odrabiania wyniku, ale mądra gra w obronie oraz mnóstwo niedokładności w szeregach gości uniemożliwiły odrobienie strat. Gospodarze natomiast groźnie kontratakowali. I ponownie gdyby nie bramkarz wynik do przerwy mógł być okazalszy.

Druga połowa to podobny obraz gry. Zawodnicy z Konopisk mądrze utrzymują się przy piłce i stwarzają groźne sytuacje czy to z ataku pozycyjnego jak i również z kontrataków. Natomiast Goście nie zdołali dobrze sprawdzić naszego bramkarza, gdyż fatalnie pudłowali. Wynik w 78 minucie pewnym strzałem z rzutu karnego ustalił Łukasz Korzekwa ( Faulowany Piotr Cierpiał).

Od 80 minuty praktycznie nie wychodziliśmy z pola karnego drużyny z Herb. I taka naprawdę nasza nonszalancja uchroniła gości od pogromu, gdyż wynik 3:0 to najmniejszy wymiar kary.

Cieszy kolejne zwycięstwo z wyżej notowanym rywalem. Zdobywane punkty oraz doświadczenie z każdym meczem pozwalają nam przeskakiwać wyżej w ligowej tabeli. Obecnie zajmujemy 7 lokatę.

W niedzielę czeka nas arcytrudny wyjazd do Truskolas. Absolutny wicelider rozgrywek. Warto przypomnieć, że Panki również były wiceliderem a nasza drużyna odniosła zwycięstwo.

Czy będzie tak tym razem ?

Zapraszamy Wszystkich Kibiców do Truskolas !

Lot Konopiska – Błękitni Herby 3:0 (2:0

6' Polaczkiewicz ( rzut wolny)

9' Polaczkiewicz

78' Korzekwa ( rzut karny)