II Liga Junior Starszy Lot Konopiska - Ks Panki 3:2

II Liga Junior Starszy  Lot Konopiska - Ks Panki 3:2

W środowe deszczowe popołudnie podejmowaliśmy drużynę KS Panki. Drużyna z Panek to obecnie wicelider ligi juniorów starszych i na pewno wymagający przeciwnik

. Mecz jeszcze przed rozpoczęciem zapowiadał się bardzo emocjonująco, gdyż juniorzy Lotu po ostatniej remisowej wpadce chcieli ograć wyżej notowanego rywala. Aura w tym dniu nie sprzyjała. Było bardzo mokro, zimno, wietrznie i niemal przez cały czas trwania meczu padał mocny deszcz. Gdyby nie oświetlenie na stadionie, mecz prawdopodobnie kończylibyśmy w egipskich ciemnościach.

Mecz od początku toczył się w szybkim tempie.Obie drużyny stworzyły sobie do przerwy kilka dogodnych sytuacji i dobrej dyspozycji bramkarze ratowali swoje zespoły przed utratą bramki. Po 45 minutach wynik bezbramkowy. Po przerwie goście szybko wychodzą na dwubramkowe prowadzenie. Niestety nasz zespół chyba „został w szatni” gdyż dwa rażące błędy spowodowały utratę bramek. Niestety obraz gry nie wróżył dobrego. Jednak zdobywamy bramkę kontaktową            ( Cierpiał Piotr) oraz 14 minut później wspaniałym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Kamil Polaczkiewicz, który został wprowadzony na boisko parę minut wcześniej. Jednak wynik remisowy w Konopiskach nie trwał długo. W 83 Minucie Paweł Cuglewski chcąc dośrodkować przez przypadek przelobował bramkarza przyjezdnych i wychodzimy na prowadzenie, którego nie oddajemy już do końca. Ostatnie 7 minut to mądra gra obronna naszej drużyny, oraz dwie dogodne sytuacje na podwyższenie prowadzenia.

Ostatecznie zwyciężamy w ciężkim meczu z wiceliderem i cieszymy się z pierwszego zwycięstwa na własnym stadionie.

W ciągu kilku ostatnich tygodni do naszej drużyny dołączyło paru wartościowych zawodników. Trener Nowak ma naraszcie komfort w postaci dużej ławki rezerwowych , która jest niezbędna w przypadku poważniejszych kontuzji lub nieobesności. Kwestia czasu kiedy drużyna nabierze swojego odpowiedniego stylu i załapie model gry preferowany przez trenera . A gdy to się stanie jestesmy w stanie rywalizować z każdą druzyną.

Lot Konopiska – Ks Panki 3:2 (0:0)

0:1 Michał Górecki 49'

0:2 Damian Kozak 54'

1:2 Piotr Cierpiał 62'