[ Junior Starszy ] LOT Konopiska - KS Stradom 2:3

Inauguracja sezonu Juniorów Starszych Lotu Konopiska!

Niestety w niedzielnym meczu musieli uznać wyższość drużyny KS Stradom Częstochowa.

Na samym początku napiszemy, że mecz rozgrywany był w ciężkich warunkach. Obfite opady deszczy, niska temperatura spowodowały, że murawa była grząska przez co piłka płatała figle obu dwóm drużynom. Pomimo utrudnień każda z nich potrafiła stworzyć bardzo ciekawe widowisko piłkarskie, pełne emocji i walki do ostatniej minuty spotkania.

Mecz dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy parokrotnie zagrażali bramce przeciwnika. Niestety to drużyna ze Stradomia wyszła na prowadzenie jako pierwsza. Po chwili goście prowadzili w spotkaniu już dwoma bramkami. Kontaktowego gola zdobył przepięknym uderzeniem Sebastian Sapała, który dołączył do naszej drużyny w letnim oknie transferowym właśnie z drużyny KS Stradom.

Można rzec, że przepięknie przywitał się z Konopiskami!

Po przerwie gola z rzutu rożnego strzelili goście i wynik to 3:1. Gospodarze podrażnieni takim obrotem spraw szybko zebrali się za odrabianie strat. Kolejnego gola dla Lot-u strzelił znowu były stradomiak, ale tym razem był to Łukasz Korzekwa.

Niestety gospodarzom nie udało się doprowadzić do wyrównania. Pomimo ostrego naporu na bramkę przeciwnika, mecz skończył się wynikiem 3:2 dla drużyny KS Stradom.

Tym samym passa meczy bez porażki na własnym stadionie kończy się po 364 dniach! Podsumowując obie drużyny stworzyły świetne widowisko, a gra naszych juniorów cieszy oko oraz pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość pod kątem następnych meczy ligowych.

LOT Konopiska – KS Stradom Częstochowa 2:3 (1:2)

0:1 Wolny Dawid 15’

0:2 Czaja Adrian 21’

1:2 Sapała Sebastian 35’

1:3 Kopeć Antoni 47’

2:3 Korzekwa Łukasz 63’