Kolejne mecze młodzieży.

III Liga wojewódzka -Trampkarze C2

Lot Konopiska – Skra Częstochowa 2:9
Bramki: Winek i Lisek

W meczu z faworytem rozgrywek zagraliśmy otwarty futbol, mając przy tym kilka okazji do zdobycia bramki. Przez długi czas utrzymywał się wynik 0:0. Po pierwszej połowie przegrywamy 0:6. Druga odsłona to lepsze wykończenie naszych zawodników. Nie ustrzegamy się jednak błędów i przegrywamy spotkanie 2:9. Zespół należy pochwalić za dużą determinację i walkę na boisku.

Skład: Dziubek – Cichoń, Dawczyk, Długosz, Lisek, Jezierski, Wachowicz, Kowalczyk M., Kowalczyk J., Henkiel, Ocieczek oraz Winek, Skóra i Frąszczak

Trener: Michał Jelonek

III Liga wojewódzka - Orliki E2

Orlik Blachownia - LOT Konopiska 7-8
Gole: Jonczyk 5x, Cuglowski 3x

Spotkanie zaczęło się dla nas fatalnie. Graliśmy niemrawo, ospale co bardzo szybko wykorzystał przeciwnik i wyszedł na prowadzenie aż 4-0. Udało nam się wyprowadzić jeden szybki atak i zamienić go na bramkę. Od tego momentu nasza gra zmieniła się o 180 stopni. Zaczęliśmy stwarzać sobie co raz więcej sytuacji, które kończyły się bramkami. Do przerwy odrobiliśmy straty i wyszliśmy na prowadzenie 5-4. Druga połowa była dość wyrównana, ale z lekka przewagą po naszej stronie, którą udało się wykorzystać. Brawa dla chłopców za walkę i determinację do samego końca.

Skład: Knopik, Kopyt, Musialik, Cuglowski, Będkowski, Musik, Jonczyk, Sobala, Trela, Hewig, Wójcik, Mikucki.
Trener: Adam Szczerbak

Mecz kontrolny - Młodziki D2

LOT Konopiska - Znicz Kłobuck 0-4

W ostatnim sprawdzianie przed rozpoczęciem rozgrywek w III lidze wojewódzkiej Młodzika D2 zmierzyliśmy się ze Zniczem Kłobuck. Przez długi okres pierwszej połowy utrzymywał się wynik bezbramkowy choć to goście stwarzali sobie więcej sytuacji podbramkowych. Widać, że nasz zespół nie trenował na trawie i mieliśmy problem z przestawieniem się na trochę inną grę. Szwankowało rozegranie piłki od bramki oraz przeniesienie ciężaru gry w pobliże bramki rywali. Zespół z Kłobucka, który był złożony z kilku starszych chłopaków wygrał ten mecz zasłużenie.
       W sobotę 6 kwietnia wyjdziemy w końcu na pierwszy mecz ligowy, a naszym przeciwnikiem będzie Skra II Częstochowa. Początek meczu w Częstochowie o godzinie 12.00

Skład: Cierpiał I, Jasiński, Kościelniak, Janicki, Gondro, Świderski, Trzciński, Cierpiał B, Grzyb oraz Książek, Bambynek, Sirek.
Trener: Jacek Ciekot