KONOPISKA CUP 2017 – ROCZNIK 2010/11 – RELACJA

W sobotę 4 lutego odbył się turniej halowy dla dziewcząt i chłopców z rocznika 2010/11.

Były to pierwsze zawody z cyklu 7 turniejów halowych KONOPISKA CUP 2017.

Udział wzięły w nim po dwa zespoły Akademii Raków Częstochowa, Ks Skra Częstochowa, Football Academy Zawiercie, jedna drużyna Znicz Kłobuck oraz Jedność Boronów i dwie drużyny Lot-u Konopiska.

Uroczystego otwarcia dokonali Wójt Gminy Konopiska pan Jerzy Żurek oraz prezes GLKS „Lot” Konopiska pan Rafał Jezierski.

Potem przez 5 godzin ponad 100 dzieciaków rywalizowała między sobą na dwóch boiskach równocześnie.

Nie lada atrakcją zapewne było jedno boisko „ z bandami” udostępnione organizatorom imprezy przez Społeczność Stowarzyszenia MONAR w Dębowcu.

Oprócz samego grania w piłkę mali piłkarze mogli również skorzystać z dmuchańców, gdzie mogli wyszaleć się do woli.

Każdy zawodnik, który wziął udział w KONOPISKA CUP 2017 został odznaczony pamiątkowym medalem a każdy zespół za udział otrzymał wspaniałą statuetkę.

Uśmiech na twarzy każdego dzieciaka potwierdził, że „wykonaliśmy kawał dobrej roboty”

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA:

- Wójta Gminy Konopiska p. Jerzego Żurka za objęcie patronatu nad całością KONOPISKA CUP 2017

- społeczność stowarzyszenia Monar w Dębowcu za udostępnienie „boiska z bandami”

- rodzicom za pomoc w organizacji zaplecza gastronomicznego

- OSP Rększowice za opiekę medyczną

- firmie „Boulangerie” – Artur Brendzel za przygotowanie wyśmienitych ciepłych posiłków

- firmie „Motis” za przygotowanie pamiątkowych medali oraz pucharów

- juniorom starszym GLKS „Lot” Konopiska za pomoc w sędziowaniu zawodów

…oraz wszystkim osobom, które pomogły w organizacji turnieju dla rocznika 2010/2011.

Powiązana galeria: