Lot Konopiska - Warta Myszków 7:2 (2:2)

Dzień meczowy nasza drużyna rozpoczeła od wręczenia nagrody w konkursie zorganizowanym na naszym FB. Nagrodę wygrała Pani Ewelina , która dobrze wskazała nasze nowe nabytki. Pani Ewelinie gratulujemy i Zapraszamy na mecze z udziałem naszych drużyn.

Wracjąc do meczu ligowego Lot wygrał zasłużenie 7:2 choć pierwsza połowa nie wskazywała na tak wysoką wygraną.

Do przerwy nasi seniorzy remisowali z ekipą z Myszkowa 2:2. Bramki na naszej drużyny w tej części spotkania strzelił Mariusz Figzał i trener Kotas Łukasz. Mariusz wykorzystał sytuację sam na sam, a nasz trener precyzyjny strzał z rzutu wolnego zamienił na bramkę.

Druga część spotkania rozpoczęła się od ataków naszej drużyny i w ciągu 9 minut wyjaśniliśmy losy spotkania po dwóch bramkach Bartka Banasiaka  i kolejnej Figzała prowadziliśmy 5:2. W szczególności jedna bramka Bartka była stadiony świata. Uderzenie z 14 metrów przeszło jak pocisk przez pole karne i wpadło w okienko bramki Warty. Od tego momentu Lot kontrolował przebieg spotkania i jeszcze dwie akcje zakończył strzeleniem bramek a autorem był Mariusz Figzał , który w tym meczu strzelił 4 bramki. Oby tak dalej ....

Lot kolejny mecz rozegra dopiero za dwa tygodnie ponieważ w święta będzie pauzował , W 16 kolejce spotkań podejmie swojego największego rywala w walce o awans drużynę Ajaksu Częstochowa. Wszystkich serdecznie zapraszamy na mecz do Częstochowy na stadion przy ul. Starzyńskiego. Spotkanie odbędzie się w Sobotę 7 kwietnia o godzinie 13:00.