MECZ SEZONU PRZY LIPOWEJ

MECZ SEZONU PRZY LIPOWEJ

W miniony weeknad Lot łatwo rozprawił się z ostatnią drużyną w lidze MKS II Myszków 8:0. Przez cały mecz dominowała nasza drużyna nie pozwalając choćby na jedną groźną akcję gospodarzy. Trener Kotas dał odpocząć kilku podstawowym zawodnikom . Mariusz Figzał zagrał tylko kilka minut ale i tak stworzył sobie kilka groźnych sytuacji miejmy nadzieje że w sobotę też będzie motorem napędowym Lotu. W wysokiej formie jest również Kuba Woźniak który strzelił dwie bramki i rozegrał bardzo dobre spotkanie.

MKS II Myszków - Lot Konopiska 0:8

Bramki :

Banasiak x 2

Woźniak x 2

Szyduk

Figzał

Plaza

Sapała K

Najważniejszym wydarzeniem tego sezonu i kolejki będzie jutrzejszy mecz z Ajaksem Częstochowa. Lot traci do lidera tylko jeden punkt. W dotychczasowych meczach Lot u siebie przegrał 3:1 , a w meczu wyjazdowym zremisował 1:1. Tym razem nasza drużyna zapowiada zwycięstwo , walkę na całej długości i wiele emocji.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na spotkanie które rozpocznie się o 14:00 w sobotę 05-05-2018.

Wspieramy lokalną drużynę!!!! Zapraszamy od 13:15 na grilla ....

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości