Mks Zaborze Cup

W niedzielę 18 marca grupa z rocznika 2011/2012 wzięła udział w turnieju halowym organizowanym przez klub MKS Zaborze Zabrze.

Mecze rozgrywaliśmy w dwóch grupach, gdzie najlepsze dwie drużyny awansowały do półfinałów a pozostałe grały o miejsca V – VIII.

Zawodnicy z Konopisk dobrze rozpoczęli turniej wygrywając swoje dwa pierwsze mecze.

Najpierw 3:1 z 1FC Katowice, a później z MKS II Zaborze 3:0.

W późniejszej fazie już nie było tak łatwo i przegrywamy 3:1 z Ap Rybnik oraz gładko przegrywamy z Olympic Wrocław 5:0.

Zajmujemy 3 miejsce w grupie i w meczu o V miejsce spotykamy się z zespołem Ajaksu Częstochowa. Niestety ten mecz przegrywamy 4:1, tym samym kończąc turniej na VI miejscu.

Był to tak naprawdę pierwszy wyjazdowy turniej tych młodych zawodników i wynik nie ma znaczenia. Przed nami jeszcze wiele lat grania w lidze oraz różnych turniejach.

Chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony i czasem brakowało tylko turniejowego ogrania.

Zawodnicy dzielnie walczyli i zostawili po sobie dobre wrażenie :)

A my skupiamy się dalej na treningach i poprawianiu swoich umiejętności.

Lot Konopiska - 1 FC Katowice 3:1
(Brędzel W x2, Morzyk)

Lot Konopiska - Mks II Zaborze 3:0
(Brędzel W, Cierpiał, Morzyk)

Lot Konopiska - AP Rybnik 1:3
(Morzyk)

Lot Konopiska - Olympic Wrocław 0:5

Lot Konopiska – Ajaks Częstochowa 1:4

(Morzyk)

LOT Konopiska: Ksawery Dudek, Wiktor Brędzel, Oskar Brędzel, Dawid Morzyk, Wiktor Cierpiał, Igor Zabłocki, Miłosz Makulski, Jakub Bugdoł.

Trener Michał Nowak