Młodzik D1 | Seria przedłużona. Wysoka wygrana z Kiedrzynem.

W sobotę w przedostatniej kolejce III lidze wojewódzkiej Młodzika D1 nasz zespół pokonał Orła Kiedrzyn 7-0. Już od pierwszych minut Lot Konopiska wyprowadzał groźne akcje. Jedną z nich na bramkę zamienił Konrad Dawczyk i w 3 minucie prowadziliśmy 1-0. Chwilę później na 2-0 podwyższył ładnym strzałem z dystansu Kuba Barnat, który w tym spotkaniu prezentował bardzo dobrą formę strzelecką. Kolejną swoją bramkę zdobył po rajdzie z lewej strony. Zobaczył źle ustawionego bramkarza i uderzył w kierunku bliskiego słupka dając nam prowadzenie 3-0. Jeszcze przed przerwą swoją pierwszą bramkę zdobył Fabian Ocieczek pokonując bramkarza gospodarzy pięknym strzałem w okienko bramki. W drugiej połowie na boisko wybiegło już pięciu zmienników, którzy również chcieli pokazać się z dobrej strony. Mimo wielu zmian nasza gra wyglądała dalej dobrze. Już po 5 minutach drugiej części gry hattrickiem popisał się Kuba Barnat, który trafił do bramki bezpośrednio z rzutu wolnego. Kolejne bramki były autorstwa Kamila Wachowicza i Maćka Kowalika. Mecz zakończył się wysoką wygraną, a najważniejsze jest to, że nasza seria zwycięstw to już 7 spotkań i 6 bez straconej bramki. Brawo chłopaki!

Za tydzień gramy ostatni mecz ligowy o godz. 9.00 na boisku Stradomia. U siebie niestety zremisowaliśmy 1-1 więc mamy coś do udowodnienia.

Orzeł Kiedrzyn - Lot Konopiska 0-7

Gole: Barnat - 3, Dawczyk, Ocieczek, Wachowicz, Kowalik

Skład: Kościelny, Błoch, Ocieczek, Iłczyk, Klecha, Ludwikowski, Dawczyk, Barnat, Długosz, Lisek, Gondro, Dyndał, Jakubowski, Wachowicz, Kowalik, Koza. Trener: Jacek Ciekot