Na remis z Ajaksem

W ostatniej kolejce Lot rozegrał mecz na szczycie z Ajaksem Częstochowa. Padł wynik 1:1 z czego na pewno bardziej zadowoleni są goście którzy przez większą część spotkania w grali w osłabieniu, gdyż w 30 minucie meczu Starczewski został ukarany czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie. Lot stworzył sobie kilka sytuacji strzeleckich ale nie wykorzystał żadnej. W 85 minucie za złapanie piłki po za polem karnym czerwoną kartką został ukarany nasz bramkarz Leonid Balitsky. Na bramkę wszedł Kuba Plaza , który kilka minut wcześniej pojawił się na boisku w roli napastnika .Niestety od razu z rzutu wolnego Nabiałek wyprowadził zawodników z Częstochowy na prowadzenie.

Lot rzucił się w końcówce do odrabiania strat . W ostatniej minucie meczu bramkę na wagę punktu zdobył Marek Mastalerz. Pod długim zagraniu w pole karne piłkę przedłużył Sapała , Szyduk dośrodkował, a wspomniany Mastalerz pięknym strzałem głową pokonał bramkarza z Częstochowy.

W tym tygodniu nasi zawodnicy mają pauzę , ale rozegrają mecz sparingowy .

KS Złoty Potok - Lot Konopiska sobota godzina 16:00 (wyjazd)

Lot Konopiska - Ajaks Częstochowa (0:0) 1:1