Nowi starzy zawodnicy wzmocnili Lot .

Pierwszym wzmocnieniem drużyny seniorów jest wychowanek naszego klubu grający ostatnio w Czarnych Starcza Jakub Woźniak.

Kuba to nominalny pomocnik , ma 23lata 190cm wzrostu oraz 77kg. Od 2007 roku bronił barw Lotu z półtoraroczną przerwą na występy w wspomnianej drużynie ze Starczy  . Będzie to duże wzmocnienie drużyny seniorów , którzy będą walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Zaraz po Kubie umowę transferową nasz prezes Rafał Jezierski podpisał z IV Ligową Polonią Poraj ,a zespół wzmocnił kolejny wychowanek Mariusz Figzał . Mariusz to napastnik który w okresie przygotowawczył pokazał że będziemy mieli wiele dobrego z tego zawodnika. Mario ma 25lat ,175cm wzrostu oraz 75kg.

Więcej statystyk w podsumowaniu okresu przygotowawczego w przyszłym tygodniu.

Ciąg dalszy nastąpi w następnym tygodniu we wtorek powiadomimy o kolejnych transferach........