Orlik E2 Wysokie zwycięstwo ze SKRĄ Częstochowa

W ostatnim meczu ligi nasza drużyna odniosła wysokie zwycięstwo ze Skrą Częstochowa.

Chłopcy w meczu pokazali ogromny charakter oraz wysokie umiejętności techniczno - taktyczne, prezentując się na tle rywala przynajmniej o poziom wyżej.

Mecz toczony w szybkim tempie, obie drużyny starały się grać na wysokim poziomie ale to gościom z Konopisk ta sztuka wychodziła zdecydowanie lepiej.

Tym zwycięstwem nasze orliki zakończyły zmagania ligowe na PIERWSZYM miejscu. Odnosząc 8 zwycięstw i tylko dwie porażki.

Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie również będziemy tak skuteczni w ataku oraz obronie i z większości pojedynków wyjdziemy zwycięsko.

Przed nami jeszcze jeden akcent sportowy a mianowicie FINAŁ FINAŁÓW Deichmann Minimistrzostwa w Wałbrzychu !

Trzymamy Kciuki i Powodzenia !

Skra Częstochowa - Lot Konopiska 5:16

Lot Konopiska:

Sirek, Cierpiał, Święcicki, Świderski, Rembisz, Kościelniak, Zych, Ludwikowski, Chromiński, Wesołowski, Klekot, Kasperczyk

Trener Michał Nowak