Pierwsza przegrana od 15 października.

Lot przegrał pierwszy mecz o połowy października z Unią Masłońskie 1:3. Lot w tym spotkaniu był drużyną słabszą i zasłużenie przegrał. Po meczu sytuacja w tabeli mocno się skomplikowała , ponieważ porażki doznał też lider Ajaks Częstochowa. Wszystkie wymienione drużyny mają szanse na awans choć drużyna z Masłońskich ma rozegrany mecz więcej.

Unia Masłońskie - Lot Konopiska 3:1 (2:0)

07` Kamela

44` Skoczyński

84` Skoczyński

88` Figzał Mariusz

Skład Lotu: Kuś(45` Woźniak P) - Mastalerz , Sapała , Dziubiński , Opala , Woźniak - Figzał M , Figzał D, Kowalik P(65` Miżejewski) , Kowalik K (45` Szyduk)- Plaza(45` Kotas)

Kierownik : Dariusz Wysocki

Wszystkich kibiców zapraszamy na kolejny mecz Klasy B pomiędzy Lotem Konopiska a czwartym zespołem rozgrywek Lelovią Lelów . Spotkanie odbędzie się w niedziele o godzinie 17:00 na Stadionie Lotu ul. Lipowa 8. Jak zawsze do dyspozycji kibiców będzie grill!!. ZAPRASZAMY!!

Foto dzięki FanPage Unii Masłońskie