Piłkarska środa - Młodzicy

Wczoraj odbyły się dwa spotkania młodzików . W lidze okręgowej po ciekawym widowisku nasza drużyna pokonała Unię Rędziny 4:2 . W III Lidze Wojewódzkiej Lot nie dał rady faworyzowanemu Rakowowi Częstochowa który przewodzi stawce bez straty punktów.

Pierwsi na boisko wyszli zawodnicy z ligi okręgowej. Pierwsza połowa zakończyła się porażką Lotu jeden zero choć nasza drużyna stwarzała co chwila 100% sytuację podbramkowe ale niestety w tym dniu skuteczność była bolączką naszej drużyny. Po przerwie gra się wyrównała . Lot nadal stwarzał sobie sytuację tym razem kończąc je skutecznie. Po bramkach Cichonia , dwóch Liska i bramce samobójczej wygrywamy 4:2.

W III Lidze zawodnicy z rocznika 2005 nie dali rady zawodnikom z Częstochowy choć początek meczu tego nie zapowiadał wysokiej porażki. Początek spotkania był dość wyrównany Lot miał więcej z posiadania piłki ale nieskuteczność spowodowała że nasi zawodnicy schodzą na przerwę przegrywając 3:1. Honorową bramkę dla Lotu strzelił Iłczyk po indywidualnej akcji.

Niestety druga połowa to seria błędów ale też słaba postawa jak i  słaba widoczność spowodowała że traciliśmy kolejne bramki i mecz zakończył się porażką Lotu 7:1.

Druga połowa toczyła się w bardzo ciężkich warunkach pogodowych . Było ciemno i bardzo mokro.

Kolejne mecze już w weekand . W sobotę o godzinie 10:00 zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie . Lot będzie podejmował sąsiadów z tabeli zawodników z Lublińca. a w niedziele w lidze okręgowej Lot na wyjeździe spotka się z Sokołem Olsztyn początek spotkania o 9:30.

Wszystkich kibiców i sympatyków naszego klubu zapraszamy.