Porażka młodzików po dobrej grze.

Młodzicy Lotu niedzielny poranek spedzili pracowicie rozgrywając sparing ze Stadionem Chorzow. Mecz został podzielony na trzy tercje, a każda z nich trwała 30 minut. Trener Ciekot miał możliwość sprawdzić z dobrym przeciwnikiem aż 18 zawodników. Pierwsza z tercji zakończyła się naszym zwycięstwem 2-1, ale bardziej niż wynik podobała się gra naszych, młodych zawodników. Oba gole w tej części gry zdobył Filip IŁCZYK.
       W drugiej tercji zagrali nasi zmiennicy z większości złożeni z rocznika młodszego. Mimo, że Stadion wygrał 3-0 to trzeba przyznać, że wiele akcji musiało się podobać. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy trafić do bramki rywala, bo swoje okazje mieli Kuba KOWALCZYK i Eryk LISEK.
       Ostatnia tercja zakończyła się wynikiem 2-0 dla Stadionu, ale nasz zespół pokazał bardzo dobrą grę. Lot utrzymywał się przy piłce dłużej od swoich kolegów z Chorzowa, ale po szybkich kontrach to my niestety traciliśmy gole. Mimo końcowego wyniku, chłopakom należą się brawa za swoją postawę. Jeżeli tylko będą systematycznie trenować to za dobrą grę zostaną w końcu wynagrodzeni.

Stadion Chorzów - Lot Konopiska 6-2 (1-2, 3-0, 2-0)
Gole: Filip Iłczyk - 2
Skład Lotu: Kościelny, Błoch, Ludwikowski, Barnat, Dawczyk, Klecha, Kołodziejczyk, Iłczyk, Kołaczyk, Kowalik, Koza, Dyndał, Ocieczek, Ślęzok, Kowalczyk J, Kowalczyk M, Długosz, Lisek. Trener: Jacek Ciekot