Przegrana z Ruchem Chorzów

W niedzielne popołudnie nasz zespół z rocznika 2004/05 zmierzył się w Chorzowie z tamtejszym Ruchem. Gospodarze postawili nam bardzo trudne warunki gry. Częściej utrzymywali się przy piłce i częściej zagrażali naszej bramce. Trzeba przyznać, że bardzo dobrze spisywał się między słupkami Maciek Kowalik, który ratował nas w trudnych sytuacjach. Mimo tego, przez prawie cały mecz utrzymywał się bezbramkowy rezultat. Dopiero w ostatniej minucie meczu po indywidualnej akcji zawodnikom Ruchu udało się trafić do naszej bramki. Nasz zespół zaprezentował się dobrze na tle silnego przeciwnika. Miejmy nadzieje, że potyczki z tak silnymi przeciwnikami zaprocentują w przyszłości większą pewnością siebie i swoje możliwości.

Ruch Chorzów SA - LOT Konopiska 1-0

Skład Lotu: Kowalik, Błoch, Ludwikowski, Dawczyk, Kołaczyk, Klecha, Iłczyk, Barnat, Lisek, Kościelny, Ślęzok, Jakubowski, Długosz, Koza. Trener: Jacek Ciekot