Relacja z obozu sportowego z Dzierżoniowa.

W dniach od 21.07.2018 do 28.07.2018 zawodnicy naszego klubu przebywali na obozie sportowym w Dzierżoniowie. Obóz rozpoczęliśmy od świetnej niespodzianki przygotowanej przez organizatorów, którą był mecz we Wrocławiu miejscowego Śląska z Cracovią Kraków. W kolejnych dniach chłopcy głownie spędzali czas na boisku podczas treningów, ale znalazła się także chwila na to aby pomiędzy zajęciami skorzystać z odkrytego basenu, który był do naszej dyspozycji. Każdego dnia wieczorami trenerzy wraz z panią koordynator zajmowali chłopcom czas różnymi atrakcjami. Jedną z nich była pogadanka na temat "droga sportowca", natomiast w innym dniu udaliśmy się do pobliskiego parku na grę terenową. W poniedziałek w ramach treningu starsza grupa rozegrała sparing z drużyną Chojnika Jelenia Góra, który zakończył się nieznaczną wygraną naszych przeciwników. Nasi młodsi zawodnicy również rozegrali sparing z ekipą Chojnika ale dopiero w środę. Ten mecz również zakończył się zwycięstwem drużyny z Jeleniej Góry.

We wtorek nasza ekipa wybrała się na wycieczkę w pobliskie góry. Po 2 godzinnym marszu udało się nam zdobyć Wielką Sowę. Na szczycie była możliwość wejścia na wieżę obserwacyjną, jednak nie każdy się odważył. Po powrocie na chłopców czekał trening na boisku.

W czwartek pani koordynator wraz z trenerami zorganizowała w parku otrzęsiny dla chłopców. Każdy z uczestników otrzęsin musiał przejść przez wszystkie konkurencje. Pierwszą z nich było wymalowanie przez panią Justynę kocich wąsów na twarzach zawodników. W kolejnej konkurencji nasi zawodnicy mieli za zadanie przejść przez tor przeszkód, gdzie sprawdzali wydolność płuc :) Następnym zadaniem było zjedzenie bitej śmietany bez użycia rąk z talerzyka trzymanego przez kolegę. A na sam koniec każdy z zawodników, aby stać się "prawdziwym obozowiczem" musiał złożyć ślubowanie i wypić baaaaardzo smaczną miksturę.

W piątek rano czekała na nas najbardziej wyczekiwana przez chłopców atrakcja obozu, czyli wyjazd do Wrocławia do parku trampolin. Każdy bawił się tam wyśmienicie, a wygłupów nie było końca. Chłopcy ćwiczyli wiele elementów gimnastycznych , zaczynając od przewrotów, a kończąc na saltach. Jednak najbardziej do gustu chłopcom przypadł basen z gąbkami do którego co chwile wpadały kolejne osoby w sposób zamierzony bądź niekoniecznie:)

Po powrocie z parku trampolin udaliśmy się na ostatni trening, a wieczorem oprócz pakowania, odbyło się podsumowanie na którym obejrzeliśmy film zdjęciowy z obozu. Ponadto w tym dniu swoje urodziny obchodził Dawid Cichoń, który został obdarowany przez organizatorów obozu tortem w kształcie boiska.

Wszystkim zawodnikom obóz bardzo się podobał i deklarowali chęć wyjazdu za rok. Mamy nadzieję że w przyszłym roku na obozie będzie nas jeszcze więcej.

więcej zdjęć na naszym FB