Remis juniorów na początek rundy wiosennej.

Remis juniorów na początek rundy wiosennej.

W pierwszym meczu rundy rewanżowej, Juniorzy Starsi udali się na mecz do Częstochowy, gdzie zagrali z miejscowym KS Stradom. Po zeszłorocznej porażce nasi zawodnicy chcieli się odegrać na rówieśnikach. Niestety udało im się tylko połowicznie.

Mecz rozpoczął się dobrze dla Lotu ponieważ już w 10 minucie wynik otworzył Konrad Ciuk strzałem z rzutu wolnego. Niestety po 7 minutach gospodarze doprowadzili do wyrównania. Gdy ponownie wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Bartka Płanety, gospodarze ponownie wyrównali wynik spotkania i do przerwy widniał wynik 2:2.

Po przerwie oba zespoły mocno rzuciły się do ataku, ale to Juniorzy z Konopisk wyszli na prowadzenie. Jednak dosłownie chwilę później gospodarze znów doprowadzili do wyrównania.

Na 13 minut przed końcem idealnym wykończeniem akcji popisał się Krawczyk, po raz czwarty wyszliśmy na prowadzenie. Jednakże 13 minut to dużo czasu dla zespołu gospodarzy. W 90 minucie odrobili straty, po faulu w polu karnym pewnie wykorzystali rzut karny. Po chwili sędzia odgwizdał koniec, spotkanie zakończyło się remisem 4:4.

Niestety w meczu cztery razy wychodziliśmy na prowadzenie i tyle samo razy straciliśmy bramkę. Jest pewien niedosyt, ale to dopiero początek rundy i pokażemy na co nas stać!

KS Stradom Częstochowa – Lot Konopiska 4:4 (2:2)

0:1 Ciuk K 10’

1:1 Nowak 17’

1:2 Płaneta 28’

2:2 Wolny 32’

2:3 Krawczyk 64’

3:3 Bator 69’

3:4 Krawczyk 77’

4:4 Czyżowski 90’

LOT Konopiska:

Woźniak – Ciuk I, Kowalik K (Musiałczyk 70’), Musiał (Gonera 60’), Kowalik B (Matyszczak 80’) – Sapała (Cierpiał 55’), Kowalik P, Ciuk K, Cuglewski – Płaneta (Boroń 64’), Krawczyk (Kwiatkowski 80’)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości