Remis w meczu na szczycie Klasy B

Remis w meczu na szczycie Klasy B

W ostatniej kolejce Lot zmierzył się w Częstochowie w meczu na szczycie Klasy B z Ajaksem .

Pierwsza część spotkania toczyła się pod dyktando Lotu . To nasi zawodnicy mieli więcej posiadania piłki i stwarzali sobie sytuację . Zawodnicy z Częstochowy groźnie kontratakowali , ale nie miało to przełożenia na sytuację strzeleckie. W 39 minucie pięknym strzałem w samo okienko bramki gospodarzy popisał się Jakub Woźniak i Lot prowadził 1:0.

W drugiej połowie mecz się wyrównał i był rwany. Każda z drużyn stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych . W 70` po rzucie wolnym wykonywanym z boku boiska przez Nabiałka , najsprytniejszy w polu karnym okazał się Pokrzywiński i było jeden do jednego.

Mecz był dość wyrównany i każda z drużyn stworzyła sobie kilka sytuacji dogodnych do strzelenia gola.

W tym tygodniu czekają nas dwa kolejne pojedynki ligowe . Już w czwartek Lot na własnym boisku o godzinie 17:00 zagra z Orłami Kusięta , a w Niedziele też przy ul. Lipowej podejmie w kolejnym meczu na szczycie trzecią Lelovie Lelów. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!!!

Ajaks Częstochowa – Lot Konopiska (0:1) 1:1

Bramki:

39` Woźniak

70` Pokrzywiński

Skład Lotu:

Balitsky – Kozak(Szyduk),Dziubiński,Opala,Sapała Jakub – Włochowicz ( 70` Sapała Sebastian), Kowalik Przemek(90` Kotas) , Figzał Dariusz (80` Gajzner) ,Figzał Mariusz, Wożniak Jakub, Banasiak ( 67` Plaza)

Rez. Woźniak Paweł - Br

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości