Nawizowski Przemek x 2 ,
Mastalerz Marek

Skład Lotu: Balitskyi – Kotas(Sapała S), Sapała, Mastalerz, Marszałek (Korzekwa) – Skoczylas,Figzał M(Krawczyk) ,Figzał D, Ciuk K, Miżejewski – Nawizowski (Plaza)

Rez. Jezierski , Kowalik K

Mecz rozpoczął się od mocnych ataków gospodarzy którzy już w pierwszych minutach objęli prowadzenie po strzale byłego zawodnika Lotu Marcina Matławskiego . Lot słabo wszedł w mecz , ale po straconej bramce szybko się otrząsnął i po dwóch stałych fragmentach gry i dośrodkowaniach Dariusza Figzała bramki strzelili Figzał Mariusz i Marek Mastalerz (oby dwie bramki zdobyte głowami). Od tego momentu Lot grał dobry mecz i stwarzał kolejne sytuację . Na kolejne gole musieliśmy poczekać do drugiej połowy. Po długim zagraniu Kotasa bramkę strzelił Nawizowski , a już chwilkę potem po asyście Mariusza Figzała dołożył drugą . Niestety kolejna bramka nie była już tak radosna . W 65 minucie spotkania Kotas zagrał w pole karne do nie pilnowanego Mariusza Figzała ten bez namysłu strzelił obok interweniującego bramkarza gospodarzy i tak nie fortunnie stopa Mariusza została w murawie że została złamana . Złamanie wyglądała na bardzo groźne , mecz został przerwany . Do Mariusza szybko ruszyli nasi zawodnicy na czele dwaj strażacy Kuba Ciuk i Jakub Woźniak . Po przyjeździe karetki mecz został dokończony a wynik nie uległ już zmianie.

Mariusz ma złamaną kość strzałkową oraz zerwane wiązadła.

Zawodnicy Lotu oraz Zarząd klubu na wszystkich meczach u siebie organizują zbiórkę pieniędzy które pomogą naszemu sympatycznemu zawodnikowi na szybki powrót do zdrowia czego Mariuszowi bardzo życzymy.

Wszystkich zapraszamy na mecz Lot Konopiska – Oksza Łobodno w sobotę godzina 17:00 boisko Lot. GRAMY DLA MARIUSZA!!!