Sparingi rocznika 2007/2008/2009

W ostatnich tygodniach podopieczni trenera Szymanka zespół rocznika 2007/08 rozegrał kilka wartościowych meczów kontrolnych.

Bardzo ciekawie było w Konopiskach gdzie nasi chłopcy zmierzyli się z bardzo mocnym przeciwnikiem.Akademia Raków rocznik 2007 gdzie występuje dwóch naszych byłych zawodników - Michał Komański i Wiktor Chwat to niezwykle mocna drużyna, która śmiało rywalizuje z najlepszymi ekipami z całej Polski.

Dla zawodników z Konopisk była to fajna okazja do konfrontacji swoich umiejętności piłkarskich na tle dobrego rywala.
Jedni i drudzy pokazali wspaniałe akcje zespołowe.Co chwilę można było zobaczyć ciekawe pojedynki 1 x 1.Bramkarze mieli dużo okazji aby "wykazać się w bramce".

Mimo różnicy wieku nasz zespół pokazał się z jak najlepszej strony co potwierdził również opiekun zespołu z Częstochowy - trener Krzysztof Kościański.

Drużynie z Częstochowy dziękujemy za przyjazd.
Rewanż już niebawem

Kadra:

SIREK,MAŁEK,ZYCH,KASPERCZYK,JASIŃSKI,JANICKI,FRANIA,REMBISZ,CIERPIAŁ,KLEKOT,POPIEL,ŚWIDERSKI,ŚWIĘCICKI,

TRENER A.SZYMANEK