Spotkania odwołane. Młodzież rozegrała tylko jeden mecz.

Nie tak sobie wyobrażaliśmy piłkarski weekend. Przez ulewne deszcze zostało odwołanych większość meczów naszych zespołów młodzieżowych. Do skutku nie doszły mecze Orlików w piątek, Młodzików w sobotę oraz Trampkarzy i Juniorów w niedzielę. Tylko jeden nasz zespół rozegrał swój mecz zgodnie z planem.

Liga okręgowa Grupa IV - Orlik E1

Lot Konopiska - Zieloni Żarki  2:12

Bramki: Cierpiał B., Gondro

Skład: Cierpiał I., Świderski, Kościelniak, Kalski, Gondro, Rembisz, Cierpiał B. Ponadto grali: Lesiński, Kuziorowicz, Wawrzyńczak, Szafert, Machoń, Jasiński, Wesołowski, Sirek. Trener Adam Szczerbak

Od początku spotkania goście narzucili swoje warunki gry i szybko strzelili nam dwie bramki. My natychmiast odpowiedzieliśmy 2 razy po akcjach skrzydłem Bartosza Rembisza i golach Bartłomieja Ciepiała oraz Marcela Gondro. Niestety kolejna część meczu to już znacząca przewaga przyjezdnych, którzy z minuty na minutę co raz bardziej naciskali zasypując nas kolejnymi golami. Przegraliśmy wysoko z trudnym rywalem, ale zbieramy kolejne doświadczenie, które na pewno pomoże nam w dalszej rywalizacji.