Trampkarze młodsi. Przygoda z II Ligą dobiegła końca.

Trampkarze młodsi. Przygoda z II Ligą dobiegła końca.

       Przygoda w II Lidze wojewódzkiej trampkarzy młodszych dobiegła końca. Nasi młodzi zawodnicy prowadzeni przez trenera Jacka Ciekota przekonali się na „własnej skórze” jak duża jest różnica poziomu sportowego pomiędzy naszą częstochowską III ligą, a ligą śląską.

       Przypomnijmy, że pół roku temu nasi trampkarze przeszli przez częstochowskie rozgrywki jak burza nie zaznając ani jednej porażki. Jednak liga śląska to inny poziom. Tym razem rozgrywki zakończyliśmy bez ani jednego zwycięstwa. Wiele meczów kończyło się wysokimi zwycięstwami naszych rywali, ale były też mecze, które mimo porażek mogły się podobać naszym kibicom. Nie można jednak naszych zawodników oceniać przez pryzmat porażek z silniejszymi przeciwnikami. Trzeba wziąć pod uwagę to, że mierzyliśmy się z klubami ligowymi, które mają wieloletnie tradycje w szkoleniu dzieci i młodzieży. Kluby te posiadają liczne i wyrównane kadry w każdym roczniku, co podnosi poziom rywalizacji w zespole.

       My natomiast w wielu meczach graliśmy chłopakami młodszymi i jednak warunki fizyczne zrobiły różnicę. Po tej półrocznej przygodzie zostanie chłopakom na pewno dużo doświadczenia i wspomnień. Nie wiadomo czy będzie im dane jeszcze kiedyś zagrać z takimi klubami jak Górnik Zabrze, GKS Katowice, Rozwój Katowice czy Stadion Chorzów.

       Chłopakom należą się podziękowania za to, że mimo porażek grali do końca ligi i nie poddali się w trudnych chwilach. Był to dla nich kolejny test charakteru, który wielu przeszło pozytywnie i z tego trzeba się cieszyć najbardziej.

Kadra:

M. Kowalik, M, Kościelny, B. Błoch, J. Dyndał, M. Ludwikowski, O. Ślimak, P. Muskała, A. Kołodziejczyk, B. Klecha, O. Dziubek, E. Lisek, F. Ocieczek, A. Długosz, K. Dawczyk, J. Barnat, F. Iłczyk, M. Kowalczyk, J. Kowalczyk, K. Garczarek, C. Kobyłkiewicz, M. Majchrzak, E. Kielan, T. Zatoń.

Trener: Jacek Ciekot

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości