Trzy punkty zostają w Konopiskach.

Nasi seniorzy w 9 kolejce spotkań o Mistrzostwo Klasy B rozegrali mecz o tzw. 6 punktów. Przeciwnikiem Lotu była drużyna Unii Masłońskie która po 8 meczach zgromadziła tyle samo punktów co nasi seniorzy czyli 15.

Lot bardzo szybko objął prowadzenie po dośrodkowaniu Kotasa pięknym strzałem głową gola zdobył Banasiak. W pierwszej części grę prowadziła ekipa gości ale dobrze dysponowana obrona oraz świetna dyspozycja Tomka Kusia nie pozwoliła się zaskoczyć i na przerwę schodziliśmy z jednobramkową przewagą.

Druga część gry nie zmieniła poczynań na boisku grała Unia a bramki strzelali gospodarze.

W 72` minucie gola numer dwa strzelił ponownie Banasiak który po uderzeniu Plazy i interwencji bramkarza gości dobił piłkę do pustej bramki. Trzeba zaznaczyć że w tej części spotkania dwa razy sam na sam doskonale bronił Tomasz Kuś . Kiedy wydawało się że Lot dowiezie dwubramkowe prowadzenie do końca - bramkę strzelił Daniel Kozieł i zrobiło się bardzo nerwowo.W 90` minucie sytuację uspokoił Cuglewski który kilka minut wcześniej wszedł na boisko. Po wybiciu piłki przez Tomka Kusia przejął ją na środku boiska , wyprzedzając dwóch obrońców Masłońskich wbiegł w pole karne i pięknym lobem pokonał golkipera gości ustalając wynik spotkania na 3:1.

Kolejnym przeciwnikiem będzie druga drużyna MKSu Myszków . Mecz odbędzie się w niedziele o godzinie 11:00 na Locie. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Wypowiedź po meczu Kotasa Łukasza:

Mecz ułożył się bardzo dobrze bramkę strzeliliśmy dość szybko co pozwoliło troszkę uspokoić naszą grę. Był to bardzo ważny gol gdyż po ubiegło tygodniowej porażce w Lelovie chcieliśmy pokazać że to tylko wypadek przy pracy. Tak też się stało po przerwie dołożyliśmy dwie bramki i wygraliśmy spotkanie. Cieszą dwa gole zdobyte przez Bartka Banasiaka który mam nadzieje odblokował się i w ostatnich trzech meczach pokaże na co go stać. Gratulację należą się całej drużynie, włożyli w ten mecz wiele wysiłku i walki czego brakowało w Lelovie.

Lot Konopiska – Unia Masłońskie 3:1 (1:0)