Turniej Rocznika 2011

W sobotę 24.02.2018 w Konopiskach odbył się turniej Skrzatów z rocznika 2011 i młodszych o puchar prezesa GLKS LOT Konopiska. W turnieju udział wzięło 7 zespołów, które rywalizowały jednocześnie na 2 boiskach. Każdy zespół miał do rozegrania 6 spotkań. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja. Zwycięzcami byli wszyscy zawodnicy, każdy z nich otrzymał pamiątkowy medal.

Dla wielu naszych chłopców był to pierwszy turniej w życiu, a zarazem wielkie przeżycie.

W całym turnieju padło wiele bramek, a wszyscy zawodnicy mieli możliwość gry przez długi czas.

Zespoły grające w turnieju:

LOT Konopiska I

LOT Konopiska II

Football Academy Zawiercie

Brazillian Soccer Schools

Skra Częstochowa I

Skra Częstochowa II

Sokół Wręczyca

Skład Lotu Drużyna I - Dawid Morzyk, Miłosz Makulski, Oskar Brędzel, Wiktor Brędzel, Ksawery Dudek, Jakub Bugdoł, Wiktor Cierpiał, Karol Rogacz – Trener Michał Nowak

Skład Lotu Drużyna II - Kacper Kasiński, Franek Szwengiel, Igor Zawłocki, Mateusz Olewiński, Antek Kott, Filip Anysz, Szymon Marchefka, Szymon Pijet, Staś Wierzchowski – Trener Andrzej Cieślak

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w pomoc przy organizacji turnieju. Bez tej pomocy nie bylibyśmy w stanie zorganizować takiej imprezy.