WAŻNA INFORMACJA

Lista rzeczy, w które dziecko powinno być wyposażone na obóz piłkarski w Dzierżoniowie 21.07.2018 - 28.07.2018

Komplet dokumentów: - uzupełniona karta kwalifikacyjna, - podpisany regulamin, - zgodę rodziców na udział w obozie, - zgodę na udzielenie pomocy medycznej, - ważną legitymację szkolną.

Odzież; - wygodne obuwie, - bielizna, - buty piłkarskie na miękkiej podeszwie typu „lanki” i „turfy” na boisko sztuczne, oraz wygodne buty do biegania na płaskiej podeszwie (wygodne buty na mini wycieczki górskie)

- koszulki i spodenki do treningów, skarpety piłkarskie lub inne odpowiednie do butów piłkarskich, - bluzę oraz spodnie dresowe, - kompletne dresy klubowe

-ochraniacze piszczeli,

-kurtkę przeciwdeszczową,

-klapki kąpielowe, kąpielówki, kremy do opalania i po opalaniu

-nakrycie głowy chroniące przed słońcem,

-ręczniki (basenowy i kąpielowy),

-kosmetyczka z pełnym wyposażeniem do utrzymania higieny (pasta, szczoteczka do zębów, szampon, żel pod prysznic, krem z filtrem),

-BIDON na picie (zawodnicy wodę do picia dostają codziennie od organizatora)

Wszystkie dzieci, które zażywają lekarstwa muszą mieć pisemne upoważnienie aby leki mógł podawać trener. Upoważnienie to musi być podpisane przez rodzica/opiekuna.

W upoważnieniu powinna być zawarta szczegółowa informacja jak podawać leki.

Wszelkie alergie pokarmowe powinny być wpisane w kartę informacyjną.

Pieniążki jakie Państwo chcą dać dzieciom na drobne wydatki nie powinna być większa niż 200 zł

W tej kwocie uwzględniłem już wycieczki parku trampolin/zoo i ewentualnie na mecz.

Pieniążki należy włożyć do koperty podpisać i wpisać kwotę i najlepiej dać trenerowi przed wyjazdem.

Nie polecam pakowania do toreb słodyczy oraz słodkich napojów gazowanych gdyż zostanie to bezpowrotnie zarekwirowane :)

Na obozie będzie panował zakaz używania telefonów i innych elektronicznych gadżetów.

Telefonów będzie można używać w określonych godzinach (porannych) będą one podane przez trenerów .

Wyjazd w sobotę około godziny 9:00 (zostanie to jeszcze potwierdzone)

O wszystkich zmianach będę informował na bieżąco.