Ważny remis w Masłońskich.

W ostatniej kolejce drugiej rundy Lot zagrał na wyjeździe z aspirującą do awansu Unią Masłońskie. Przed meczem w tabeli nasi zawodnicy mieli 5 pkt przewagi nad trzecią Unią. Po bardzo trudnym i wymagającym meczu przewaga została utrzymana.

Mecz był bardzo ciężki , a jeden punkt nasi zawodnicy wywieźli strzelając bramkę na wagę remisu w 93 minucie spotkania.

Całe spotkanie to nasza drużyna prowadziła grę ale brakowało ostatniego podania i wszystkie akcję kończyły się przed polem karnym. Zawodnicy gospodarzy natomiast grali z kontry co przynosiło wiele problemów naszej defensywie . Raz po raz znajdowali się pod nasza bramką i groźnie uderzali. Do przerwy wynik spotkania to 1:0 . Bramka wpadła po błędzie naszego bramkarza który po strzale zawodnika z Masłońskich wypluł piłkę przed siebie a z dobitką nie miał już szans.

Druga część spotkania to taki sam obraz gry . Lot próbuje grać rozgrywać, Unia natomiast ma groźne kontry . Jedna z takich akcji kończy się bramką . W sytuacji sam na sam bramkę strzela Dawid Szecówka. Trzeba zaznaczyć że zawodnicy gospodarzy mieli kilka dogodnych sytuacji ale dobrze spisywał się nasz bramkarz Leonid Balitskyi.

Końcówka spotkania należała już do naszej drużyny , która stwarzała sobie dogodne sytuację . W ciągu ostatnich 10 minut strzeliła dwie bramki i wywiozła cenny punkt z gorącego terenu. Kontaktowego gola strzelił za pola karnego Dariusz Figzał , a bramkę na wagę punktu strzałem głową uzyskał Jakub Woźniak

Unia Masłońskie - Lot Konopiska 2:2 (1:0)