Wygrana młodzików z Victorią Częstochowa.

W 2 kolejce III Ligi wojewódzkiej Młodzika D1 Lot Konopiska podejmował Victorię Częstochowa. W swoim pierwszym meczu na wiosnę nasi przeciwnicy pokonali Ajaks Częstochowa 3-1, my natomiast rozpoczęliśmy od remisu 1-1 z Liswartą Krzepice. Tym razem nasi młodzicy zagrali skuteczniej i pewnie pokoanali Victorię 4-0. Od początku spotkania na boisku dominował nasz zespół, ale długo utrzymywał się bezbramkowy rezultat. Dopiero w ostatniej minucie pierwszej połowy na indywidualną akcję zdecydował się Filip Iłczyk, który minął dwóch obrońców, później bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce. Druga połowa nie zmieniła wiele w obrazie gry. Lot grał zdecydowanie i nie dopuszczał do akcji pod naszą bramką. Na 2-0 podwyższył Antek Kołodziejczyk po pięknym uderzeniu z dystansu. Ten sam zawodnik zdobył również trzecią bramkę i również po uderzeniu z dalszej odległości. Wynik ustalił Szymon Ślęzok, który wykorzystał bardzo dobre podanie od Eryka Liska. Nasz zespół wygrał pewnie, ale na szczególną pochwałę zasługuje dobra gra naszej obrony i bramkarza. Dzięki postawie chłopaków Victoria dzisiaj nie stworzyła zagrożenia pod naszą bramką.

Następny mecz zagramy już w piątek 14 kwietnia o godzinie 10.00 a naszym przeciwnikiem będzie Ajaks Częstochowa.

III Liga wojewódzka młodzika D1 (2004\2005)

LOT Konopiska - Victoria Częstochowa 4-0

Gole: Antek Kołodziejczyk - 2, Filip Iłczyk - 1, Szymon Ślęzok - 1

Skład Lotu: Kowalik, Błoch, Ludwikowski, Ocieczek, Dawczyk, Klecha, Barnat, Długosz, Iłczyk, Kołodziejczyk, Ślęzok, Dyndał, Lisek, Jakubowski. Trener: Jacek Ciekot