Wyniki grup młodzieżowych /2-4 pażdziernika/

III Liga Wojewódzka – Trampkarz C2

Lot Konopiska – Orlik Blachownia 11-0

Gole: Klecha x3, Lisek x3, Dawczyk x1, Ludwikowski x1, Ślimak x1, Kołodziejczyk x1, Koza x1

Lot: Kościelny, Błoch, Koza, Kowalik, Iłczyk, Dawczyk, Ludwikowski, Klecha, Ocieczek, Barnat, Długosz. Ponadto grali: Kołodziejczyk, Ślimak, Lisek. Trener Jacek Ciekot

W 9 kolejce III ligi wojewódzkiej podejmowaliśmy na własnym boisku zespół Orlika Blachownia, który w tym sezonie nie zdobył jeszcze punktu. Na prowadzenie wyszliśmy już w 2 minucie po golu Mateusza Ludwikowskiego i nasi zawodnicy spodziewali się, że kolejne gole zaczną wpadać same. Niestety gra w tym dniu pozostawała wiele do życzenia. Nasz zespół przyzwyczaił nas do dużo lepszej postawy. Wszyscy muszą sobie zdawać sprawę, że w piłce młodzieżowej i dziecięcej powinno się chłopaków rozliczać przede wszystkim z gry, z zaangażowania i podejścia do meczu, a nie z wyniku, który w tym dniu był dużo lepszy od postawy sportowej zespołu. Na pochwałę zasługują na pewno zawodnicy rezerwowi, którzy wchodząc na początku drugiej połowy mocno ożywili naszą grę i łącznie z asystami przyczynili się do zdobycia 7 goli.

Następny mecz zagramy już w sobotę w Kłobucku z miejscowym Zniczem. Początek spotkania przewidziany jest na godzinę 13.00.

III Liga wojewódzka - Młodzik D1

Lot Konopiska - Victoria Częstochowa 1-5

Bramka: Kowalczyk Kuba

Skład: Iłczyk - Dziubek, Cichoń, Czerwiński, Henkiel, Jezierski, Kuźmiński, Kowalczyk, Kowalczyk, Skóra

LKS Kamienica Polska - Lot Konopiska 5:0

Sklad: Iłczyk - Kowalczyk, Kowalczyk, Walich, Jezierski, Jabłoński, Walaszczyk, Henkiel,Skóra,Czerwiński. Trener: Kotas Łukasz

Dwa mecze w ciągu dwóch dni rozegrali nasi młodzicy. We wtorek u siebie zmierzyli się z Victoria Częstochowa doznając porażki 5:1. Jedyną bramkę strzelił Kuba Kowalczyk. Dzień później Lot przegrał na wyjeździe z LKS Kamienicą Polską 5:0. W tych spotkaniach Lot był zdecydowanie drużyną słabszą . Nasi zawodnicy nie radzili sobie z przewagą fizyczną przeciwników. W sobotę o godzinie 10:00 kolejny mecz na własnym stadionie zagramy z UKSem Raków.

I Liga okręgowa - Orlik E1

Sokół Wręczyca Wielka - Lot Konopiska 3-5

Gole: Cierpiał x4, Rembisz.

Lot: Sirek, Kościelniak, Świderski, Cierpiał, Święcicki, Rembisz, Kasperczyk, Jasiński, Trzciński, Wesołowski. Trener: Tomasz Sobczak.

Bardzo dobry mecz naszej drużyny. Mimo tego, że przegrywaliśmy w tym spotkaniu już 0-2, to pokazaliśmy, że gramy do ostatniego gwizdka sędziego i wygraliśmy 5- 3. Cieszą nas pierwsze punkty, ale przede wszystkim cieszy coraz lepsza gra drużyny i coraz lepsze rozumienie gry przez chłopców. Wiadomo, że wszystkiego nie da się nauczyć z dnia na dzień, ale widać, że nasza wspólna praca idzie w dobrym kierunku.