Wyniki grup młodzieżowych /20-23 września/

Młodzik D1

Skra Częstochowa - Lot Konopiska 5:1

Gole: Sirek x1

W ostatniej kolejce I rundy w Lidze młodzika starszego zmierzyliśmy się z jak dotąd niepokonaną Skrą Częstochowa. Początek meczu był całkiem niezły w naszym wykonaniu, ale im dłużej trwał tym lepszą grę pokazywała Skra co wiązało się z większą ilością sytuacji podbramkowych. W 15 minucie Skra objęła zasłużone prowadzenie, ale nam udało się odpowiedzieć 10 minut później po golu Daniela Sirka. Niestety przed przerwą gospodarze trafili do naszej siatki jeszcze dwa razy. W drugiej połowie nasza gra trochę się poprawiła, ale było to niewystarczające żeby myśleć o korzystnym rezultacie. Na duży plus zagrał w bramce Igor Cierpiał, dzięki któremu w sobotę nie straciliśmy więcej goli.
       W sobotę zaczynamy rundę rewanżową, a naszym rywalem będzie Liswarta Krzepice.

Skład: Cierpiał I, Dekiela, Zych, Świderski, Paulewicz, Trzciński, Janicki, Cierpiał B, Gondro, Sirek, Olewiński, Książek. Trener: Jacek Ciekot

Orlik E1

Lot Konopiska - FA Lubliniec 2:14
Gole: Jonczyk 2x

Kolejny mecz kończymy wysoką porażką. Pomimo naszych starań przeciwnik przewyższał nas przede wszystkim pod względem motorycznym. Nasza gra w tym meczu skupiała się głównie na szybkich atakach. Kolejne spotkanie gramy znowu u siebie i podejmujemy drużynę Sparty Lubliniec.

Skład: Hewig, Dziubek, Filipek, Kopyt, Gondro, Cuglowski, Jonczyk, Musik, Trela, Wójcik. Trener Adam Szczerbak.

Żaki F1

W końcu udało się rozegrać pierwszy turniej ligowy Żaków. Dotychczas pogoda w poniedziałki nas nie rozpieszczała, ale tym razem warunki do gry były idealne. W turnieju wzięły udział dwa zespoły Lotu oraz LKS Kamienica Polska i Czarni Starcza.
       Lot I złożony z rocznika 2011 ma już za sobą rok gry w turniejach ligowych. Nasi chłopcy wygrali wszystkie mecze pokonując Lot II Konopiska 19:1 , LKS Kamienicę Polską 4:3 oraz Czarnych Starcza 11:2.

Lot Konopiska – Lot Konopiska II 19:1
Bramki: Ciekot Franek x8, Morzyk Dawid x8, Kott Antek x1, Roznowski Mateusz x1, Zawołocki Igor x1

Lot Konopiska – LKS Kamienica Polska 4:3
Bramki: Ciekot Franek x4,

Lot Konopiska – Czarni Starcza 11:2
Bramki: Ciekot Franek x6, Morzyk Dawid x4, Roznowski Mateusz x1

Lot Konopiska I: Roznowski Mateusz, Morzyk Dawid, Kott Antek, Ciekot Franek, Zawłocki Igor. Trener: Kotas Łukasz

Żaki F2

Nasza druga drużyna, składająca się z zawodników urodzonych w roku 2012 oraz młodszych debiutowała w tych rozgrywkach więc najważniejsza była dobra zabawa oraz nauka. Dla chłopaków była to pierwsza możliwość rywalizacji z innymi zespołami. Podopieczni Marka Szyduka doznali trzech porażek, ale na pewno nie można było odmówić im ambicji i zaangażowania. Frycowe zapłacone, tak więc pozostaje trzymać kciuki za rozwój oraz lepsze wyniki w kolejnych ligowych zmaganiach.

Lot Konopiska II : Karol Radecki, Tomasz Rafalik, Marcel Rafalik, Tymon Wiśniewski, Nataniel Kędziora, Filip Arciszewski, Stanisław Wierzchowski oraz Patryk Kręciwilk. Trener: Marek Szyduk