Wyniki grup młodzieżowych /23-24 sierpnia/

Junior Młodszy

UKS Jurajskie Wilki Cz-wa – Lot Konopiska 1:4

Gole: Jan Dyndał 3, Olaf Ślimak, Maciej Świącik samobójcza

Udanie rozpoczęli sezon juniorzy Lotu. Na boisku rywala pewnie wykorzystali przewagę wyszkolenia technicznego i łatwo pokonali rywala. Poprawiając skuteczność mogliśmy pokusić się o większe zwycięstwo. Dobrze zaprezentował się powracający z wypożyczenia Janek Dyndał, który strzelił hat – tricka. Maciej Świącik w bramce spisał się dobrze broniąc rzut karny po ręce Bartosza Gutze. Następny mecz juniorzy zagrają u siebie przy Lipowej z Unią Rędziny. Cieszy fakt, iż mimo kontuzji z drużyną pojechał Kamil Wachowicz.

Skład: Świącik – Cichoń, Dawczyk, Skóra, Gutze, Dawczyk, Chudy, Frąszczak, Ślimak, Dyndał, Henkiel. Trener: Michał Jelonek

Orlik E1

Sparta Lubliniec – Lot Konopiska 9:5

Bramki: Jonczyk x3, Musialik, Trela

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była kiepska. Graliśmy bardzo ospale, brakowało koncentracji i determinacji. Na drugą połowę wyszliśmy z całkiem innym nastawieniem. Przeciwnik zrobił nam więcej miejsca w środku pola co dobrze wykorzystaliśmy. Niestety przewaga była duża i brakło już czasu żeby odrobić straty.

Skład: Knopik, Dziubek, Kopyt, Musialik, Irek, Cuglowski, Jonczyk, Hewig, Filipek, Gondro, Trela, Musik, Mikucki. Trener: Adam Szczerbak

Młodzik D1

Lot Konopiska – Liswarta Krzepice 6:1

Gole: Bartek Cierpiał x3, Artur Kościelniak x3

Zespół młodzika bardzo dobrze rozpoczął rywalizację w III lidze wojewódzkiej wygrywając na swoim boisku 6:1. Lot zaczął zdecydowanie i od początku meczu dominował na boisku. Do przerwy prowadziliśmy 2:1 po golach Bartka Cierpiała i Artura Kościelniaka. Goście natomiast wykorzystali jedną sytuację, którą sobie stworzyli w pierwszej połowie.
       Po przerwie nasza przewaga w grze jeszcze się powiększyła. Widać było powtarzalność w rozgrywaniu piłki od bramki. Nasz przeciwnik już nie miał tyle siły żeby biegać za piłką i na boisku pojawiło się wiele wolnych przestrzeni co nasi młodzicy wykorzystali zdobywając kolejne gole. Cieszy, że końcowy rezultat poparty był dobrą grą od początku spotkania.
       Następnym mecz zespół młodzika zagra już w środę z MOSiRem Myszków.

Skład: Cierpiał I, Dekiela, Jasiński, Zych, Świderski, Sirek, Janicki, Kościelniak, Cierpiał B, Gondro, Olewiński, Książek. Trener: Jacek Ciekot