Wyniki grup młodzieżowych /26-28 kwietnia/

A1 Junior Częstochowa

Lot Konopiska – Warta Mstów 4:0

Gole: Krawczyk 2, Konrad Ciuk, Henkiel

Deszczowa niedziela należała do Lotu, który pewnie pokonuje zespół Warty. Pierwsze czyste konto notuje Kuczera, który dobrze zastępuje Świącika. Łukasz Krawczyk dwukrotnie kończy dobre akcje zespołu. Strzałami z dystansu pokonują bramkarza gości Ciuk i debiutujący w zespole juniorów kolejny gracz z rocznika 2005 Dawid Henkiel. Należy dodać, że w 2 połowie byliśmy bardzo nieskuteczni.

Skład: Kuczera – Igor Ciuk, Dawczyk, Korzekwa, Lisek, Radoliński ,Konrad Ciuk, Sapała, , Płaneta, Krawczyk, Bińczyk oraz Ślimak, Długosz, Henkiel, Kowalik, Walczyk. Trener Michał Jelonek

III Liga wojewódzka -Trampkarze C2

Sportowa Częstochowa – Lot Konopiska 0:11

Gole: Dawczyk 3, Jezierski 2, Czerwiński 3, Winek 2, Ocieczek

Deklasujemy rywala, nie tracąc bramki w 3 kolejnym meczu! Mimo dobrych wyników, pochwalić trzeba przede wszystkim grę naszego zespołu, który gra coraz bardziej odpowiedzialnie. Nie pozwoliliśmy na nic ekipie gospodarzy prezentując wielkie zaangażowanie.

Skład: Dziubek – Cichoń, Dawczyk, Długosz, Lisek, Winek, Henkiel, Ocieczek, Jezierski, Skóra, Frąszczak, Czerwiński, Gutze. Trener Michał Jelonek

Lot Konopiska – KS Panki 3:0

Gole: Henkiel, Winek, Wachowicz

A w środowe popołudnie gościliśmy zespół KS Panki. Szybko zdobyte bramki w 1 połowie uśpiły wszystkie poczynani boiskowe. W 2 połowie byliśmy bardzo nieskuteczni, marnując raz za razem dobre okazje. Przeciwnik nie stworzył zagrożenia pod naszą bramką, a prostopadłe piłki pewnie przechwytywał Oliwier Dziubek. Gratulacje dla całej drużyny.

Skład: Dziubek – Cichoń, Dawczyk, Długosz, Lisek, Winek, Henkiel, Ocieczek, Jezierski, Skóra, Frąszczak, Czerwiński, Gutze, Wachowicz. Trener Michał Jelonek

III Liga wojewódzka – Młodzik D2

Zieloni Żarki II – Lot Konopiska 2:1

Gole: Sirek

Nie udał nam się wyjazd do Żarek. Po dobrej pierwszej połowie prowadziliśmy z gospodarzami 1:0. Stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych, ale skuteczność nie była naszym mocnym atutem. Początek drugiej połowy to 5 minutowy szturm Żarek na naszą bramkę, który przyniósł im dwa gole. Nasi chłopcy próbowali odrobić straty, ale dobrze broniący się gospodarze wytrzymali do końca meczu. Stare piłkarskie powiedzenie idealnie pasuje do gry naszego zespołu, że nie wykorzystane sytuacje się mszczą i tak było w naszym przypadku.

Skład: I Cierpiał, Sirek, Kościelniak, Trzciński, Jasiński, Janicki, Świderski, Grzyb, B. Cierpiał oraz Olewiński i Książek. Trener: Jacek Ciekot

III Liga wojewódzka – Orlik E2

Lot Konopiska - Sportowa Częstochowa 13:5

Gole: Jonczyk x5, Cuglowski x4, Kopyt, Musialik, Mikucki, Musik.

Mecz rozpoczęliśmy od mocnego ataku, już po kilku minutach prowadziliśmy 2-0. Później nastąpił przestój w naszej grze co szybko wykorzystali goście odrabiając straty. Jednak nasi chłopcy odpowiednio wcześnie zareagowali i od pewnego momentu byliśmy już tylko drużyna przeważającą. Często utrzymywaliśmy się przy piłce tworząc przy tym kilka ciekawych i składnych akcji. Nie zabrakło w tym meczu również goli pięknej urody.

Skład: Knopik, Filipek, Dziubek, Musialik, Kopyt, Cuglowski, Jonczyk, Hewig, Mikucki, Musik, Będkowski, Wójcik. Trener: Adam Szczerbak.