Wyniki grup młodzieżowych /27-30 września/

Młodzik D1

Liswarta Krzepice - LOT Konopiska 0:5
Gole: Cierpiał B x2, Sirek x1, Janicki x1, Książek x1.

W sobotę nasi młodzicy wybrali się na rewanż do Krzepic. Nasza gra od początku spotkania mogła się podobać. Wiele akcji było budowanych wieloma podaniami od tyłu. Na prowadzenie wyszliśmy już w 3 minucie po golu Daniela Sirka, a już w 10 minucie było 2:0 po golu Damiana Janickiego. Do przerwy schodziliśmy z prowadzeniem 3:0. Lot nie zwolnił tempa i tworzył kolejne groźne sytuacje. Po raz kolejny w bramce świetnie spisał się Igor Cierpiał, który popisał się kilkoma fantastycznymi interwencjami. Trzeba jednak pochwalić całą drużynę, która jak widać cieszy się tym co robi, pomaga sobie na boisku i przede wszystkim gra zespołowo.

Skład: Cierpiał I, Dekiela, Zych, Świderski, Trzciński, Janicki, Cierpiał B, Gondro, Sirek, Olewiński, Książek. Trener: Jacek Ciekot

Orlik E1

LOT Konopiska - Sparta Lubliniec 4:3

Bramki:Jonczyk x1,Trela x1,Gondro x1,Samobójcza

Spotkanie rozpoczęło się po naszej myśli. Strzeliliśmy szybko 3 bramki i kontrolowaliśmy przebieg meczu. Niestety po straconym golu wkradło się sporo nerwowości, które skutkowały prostymi błędami. Na szczęście gościom nie udało się już odrobić strat i mogliśmy się cieszyć z pierwszego zwycięstwa na własnym boisku.

Skład: Hewig, Dziubek, Filipek, Wójcik, Kopyt, Cuglowski, Jonczyk, Gondro, Musik, Trela, Mikucki, Irek. Trener Adam Szczerbak.Żaki F1

To były bardzo pracowite dwa dni dla naszych najmłodszych zawodników. W poniedziałek w Kamienicy Polskiej odbyła się 2.kolejka Ligi Żaków, w której ponownie zmierzyliśmy się z zespołem gospodarzy, Czarnymi Starcza oraz drugą drużyną Lotu.

Lot I Konopiska mimo braków kadrowych zaprezentował się dobrze i wygrał po raz drugi. Nasz zespół pokonał młodszych kolegów 18:1 , zremisował z Czarnymi Starcza 1:1 oraz wygrał z gospodarzami 4:1. Mecze były rozgrywane 3 + 1 ponieważ ze względu na choroby duża liczba zawodników nie pojawiła się na ligowym turnieju.

Lot I Konopiska – Lot II Konopiska 18:1
Bramki: Bugdoł x1, Kott x1, Ciekot x9, Kamiński x7

Lot I Konopiska – Czarni Starcza 1:1
Bramka: Ciekot x1

Lot I Konopiska – LKS Kamienica Polska 4:1
Bramki: Ciekot x4

Lot I: Kamiński Marcel, Ciekot Franek, Bugdoł Kuba, Antek Kott. Trener Łukasz Kotas

Nasza młodsza grupa w deszczowej i wietrznej aurze nie zaznała smaku zwycięstwa, ale na tle starszych rywali wyglądali momentami bardzo dojrzale, a ich kilka akcji rozgrzało licznie zgromadzoną widownię.

Lot II: Nathan Ozimek, Patryk Kręciwilk, Szymon Sobala, Igor Zawłocki. Trener Marek Szyduk.

Dzień później, we wtorek do Konopisk zawitały zespoły częstochowskiej Skry z rocznika 2012, aby rozegrać sparing z zespołem Lotu, złożonego z Żaków (rocznik 2011/12) oraz Skrzatów (2013/14). Dla większości podopiecznych Marka Szyduka był to debiut w meczu kontrolnym. Wynik był sprawą drugorzędną, a najważniejszym jest to, iż każdy z naszych najmłodszych adeptów mógł poczuć atmosferę piłkarskiego meczu na własnej skórze.