Wyniki grup młodzieżowych /28-31 sierpnia/

Młodzik D1

MOSiR Myszków - Lot Konopiska 0:5

Gole: Bartek Cierpiał x2, Olek Paulewicz, Marcel Gondro, Oliwier Książek

W drugiej kolejce III Ligi wojewódzkiej Młodzika starszego Lot pewnie pokonał MOSiR Myszków 5:0. Początek meczu był dość wyrównany. Oba zespoły stworzyły sobie po jednej okazji do zdobycia bramki. Na tym jednak zagrożenie naszej bramki się skończyło. Młodzicy Lotu przejęli inicjatywę i wyprowadzali kolejne akcje, ale bramkarz gospodarzy był wyjątkowo dobrze dysponowany tego dnia. Do przerwy nie udało nam się wyjść na prowadzenie. Dopiero w drugiej połowie worek z bramkami otworzył Bartek Cierpiał. Na 2:0 po szybkiej wymianie podań między Frankiem Świderskim oraz Bartkiem Cierpiałem podwyższył Olek Paulewicz i była to najładniejsza akcja całego meczu. Z gospodarzy wyraźnie uszło powietrze i mogliśmy grać z jeszcze większym spokojem. Kolejne gole w wykonaniu Marcela Gondro, Bartka Cierpiała i Oliwiera Książka były tylko potwierdzeniem dobrej gry Lotu. Słowa pochwały należą się również naszym obrońcom, którzy tego dnia nie pozwalali na wiele rówieśnikom z Myszkowa.
       Kolejny mecz gramy 7 września z Zielonymi Żarki. Początek spotkania o godz. 10.00 na boisku Pająk. Liczymy na dobry mecz w wykonaniu naszych chłopaków.

Skład: Cierpiał I, Dekiela, Jasiński, Zych, Świderski, Paulewicz, Trzciński, Janicki, Cierpiał B, Gondro, Sirek, Olewiński, Książek. Trener: Jacek Ciekot

Orlik E1

Lot Konopiska - Płomień Częstochowa 5:14

Bramki: Jonczyk x2, Gondro x2, Irek

W tym spotkaniu goście byli lepiej zorganizowani i zdeterminowani do tego żeby wygrać mecz. Po kilku indywidualnych akcjach udało nam się strzelić 5 bramek, ale niestety tego dnia przeciwnik był zdecydowanie lepszy. W następnej kolejce czeka nas wyjazd do Częstochowy gdzie zagramy z tamtejszym Rakowem.

Skład: Knopik, Filipek, Kopyt, Musialik, Irek, Cuglowski, Jonczyk, Sobala, Hewig, Gondro, Trela, Wójcik. Trener Adam Szczerbak