[ZAPOWIEDŹ] II Liga Junior Starszy Sparta Lubliniec - Lot Konopiska

W najbliższą Niedzielę, zespół Juniora Starszego uda się na mecz wyjazdowy do lidera rozgrywek – drużyny Sparty Lubliniec.

Mistrz jesieni dotychczas na swoim koncie zgromadził aż 41 punktów. W 15 meczach odniósł 13 wygranych oraz zanotował tylko 2 remisy. Jest to JEDYNA drużyna nie pokonana. Drużyna Sparty imponuje również skutecznością w ataku i obronie. 99 bramek zdobytych i tylko 7 straconych !

Na jesień w Konopiskach gospodarze polegli w stosunku 5:0, ale w tym meczu młody jeszcze nie doświadczony zespół płacił tzw „ frycowe”. W tym meczu dzielnie się broniliśmy, ale sił wystarczyło tylko na 40 minut pierwszej połowy.

Nasza drużyna z meczu na mecz się rozkręcała i imponuję formą.

Spartanie w ostatnim meczu z Jurą Niegowa do 65 minuty przegrywali już 2:0, ale udowodnili, że miejsce w tabeli, które obecnie zajmują nie jest dziełem przypadku i w 25 minut zdołali odrobić straty i zwyciężyć 3:2.

Do Lublińca jedziemy mocno zmotywowani i chętni odegrania się za wysoką porażkę u siebie.

Mamy nadzieję, że gospodarze nie zdobedą 100-nej bramki a liczba straconych goli znacznie im się powiększy.

Czy będziemy świadkami pierwszej porażki absolutnego lidera ?

Przekonaj się i przyjedź na mecz !

Sparta Lubliniec – Lot Konopiska

Niedziela 26.03.2017 godzina 11:00