Sparingi i podział na grupy A Klasy

Od 6 Lipca pierwsza drużyna przygotowuje się do gry w Klasie A. Lot będzie trenował 4 razy w tygodniu na obiektach w Konopiskach.

Do drużyny dołączą nowe twarze , trener Kotas w kadrze ma 20 zawodników plus zawodnicy z drużyny juniorów.

Terminarz sparingów

21.07.2018 - Lot Konopiska - Jedność Boronów

25.07.2018 - Lot Konopiska - Czarni Starcza

29.07.2018 - Lot Konopiska - Unia Masłońskie

01.08.2018 - Lot Konopiska - Junior Szarlejka

04.08.2018 - Lot Konopiska - Star Soborzyce ( MECZ  O SUPER PUCHAR KLASY B)

11.08.2018 - Lot Konopiska - Sokół Wręczyca Wielka

Na bieżąco będziemy informować gdzie i o której będą rozegrane sparingi.

Podział na grupy Klasy A:

Grupa I :

Oksza Łobodno, Błękitni Libidza, Grom Cykarzew, Płomień Czarny Las, Sokół Wręczyca Wielka, Orlik Blachownia, Naprzód Ostrowy, Liswarta Popów,Grom Miedźno, Alkas Aleksandria, Ajaks Częstochowa (beniaminek), Lot Konopiska (beniaminek), Płomień Częstochowa (spadkowicz), Victoria Częstochowa (spadkowicz)

Grupa II:

Kmicic Kruszyna, Sokół Olsztyn, Unia Rędziny, Orkan Rzerzęczyce, Czarni Starcza, KS Złoty Potok, Jura Niegowa, LKS Kamienica Polska, Pilica Koniecpol, Mała Panew Cynków, Metal Rzeki Wielkie (beniaminek), Start Soborzyce (beniaminek), LZS Mrzygłód (spadkowicz), Sparta Szczekociny (spadkowicz)