4 sparing na remis

Tym razem remis.

W ostatnim meczu sparingowym nasi seniorzy zremisowali 2:2 z Płomieniem Czarny Las. Mecz był toczony w dość szybkim tempie z dużą ilością sytuacji podbramkowych.

Już w sobotę zapraszamy na kolejny mecz sparingowy przy Lipowej pojawi się dobrze znany zespół Czarnych Starcza początek spotkania godzina 16:00.

Lot Konopiska – Płomień Czarny Las 2:2 (1:2)

Bramki:

Banasiak 1:0

Stefański Ł 1:1

Stefański Ł 1:2

Skoczylas 2:2

Skład Lotu:

Pierwsza połowa:

Wożniak – Dziubiński , Marszałek , zaw test. , Szyduk – zaw test 2, zaw test 3, Skoczylas , Krawczyk , zaw test 4 , Banasiak

Druga połowa:

Woźniak (70` Balitskyi) – Mastalerz, Korzekwa, Sapała S, Opala – zaw test 3(75` Miżejewski) , zaw test 2 , Figzał D , zaw test 5 , zaw test 4 ( 70` Skoczylas) – Banasiak

Już 9 lub 10 sierpnia będzie świadkami pierwszych emocji piłkarskich w tym sezonie w meczu I rundy Pucharu Polski u siebie będziemy podejmować spadkowicza z okręgówki Lotnik Kościelec.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspierania swojego jedynego lokalnego klubu piłkarskiego.

FOTO : MICHAŁ NOWAK