Derby dla Lotu

Po ostatniej ligowej porażce 7:0  z Gromem Miedźno. Nasza drużyna przystępowała do arcytrudnego pojedynku derbowego z Alkasem Aleksandria. Pojedynek zapowiadał się bardzo interesujący , gdyż różnica w lidze między drużynami była nie znaczna i wynosiła tylko 2 punkty.

W pierwszej połowie Lot strzelił dwie bramki, a autorami byli Mariusz Figzał oraz Jakub Woźniak. Te gole potwierdziły dobrą grę naszej drużyny.. W drugiej połowie mecz się wyrównał, a nasz bramkarz kilkukrotnie ratował zespół od utraty gola. Bramkę jak się okazało honorową w 93 minucie zaliczył Janusz Bryła . Spotkanie zakończyło wynikiem 2:1.

Dłuższa relacja z meczu wkrótce

Kolejne dwa pojedynki nasz zespół zagra na wyjeździe. Zagramy odpowiednio  z Okszą Łobodno i Victorią Częstochowa.

Lot Konopiska - Alkas Aleksandria 2:1 (2:0)

Bramki:

3` Figzał Mariusz asysta Woźniak J

28` Wożniak Jakub asysta Figzał Mariusz