Gra kontrolna nr. 6 . Czarni Starcza

W sobotę nasza drużyna doznała najwyższej porażki w okresie przygotowawczym przegrywając ze spadkowiczem z ligi okręgowej Czarnymi Starcza 2:7.

Lot cały mecz grał atakiem pozycyjnym a Czarni ograniczyli się do gry z kontry. Niestety brak doświadczenia w naszych szeregach spowodował że przyjezdni mądrze ustawili się na przed swoim polem karnym a nasi zawodnicy nie potrafili sforsować szczelnej obrony nadziewając się na kolejne kontry. Do przerwy wynik brzmiał 1:2 bramkę dla Lotu strzelił Jakub Plaza.

Po przerwie gra nie uległa zmianie do Lot kreował grę i był dłużej przy piłce niestety nie przekładało się to na sytuacje strzeleckie za to Czarni byli co raz groźniejsi a grający w ataku trener gości Łukasz Krzyczmanik napędzał kolejne kontry które kończyły się bramkami . W tej części spotkania bramkę dla Lotu strzelił Tomek Miżejewski.

Kolejny sparing już w środę Lot u siebie będzie podejmował KS Złoty Potok . Początek meczu godzina 19:00.

Lot Konopiska - 2 (1) - (2) 7

Skład Lotu: Balitskyi - Kowalik P,Kotas,Miżejewski(Kozak),Dziubiński(Musiał),Zaw testowany(Dylikowski) - Dunets,Gajzner,Kowalik K, - Plaza (Woźniak),Banasiak