Lot zgasił Płomień.

W XI kolejce Klasy "A" Lot rozgromił drużynę Płomienia Kuźnica Marianowa 9:0. Mecz od początku do końca był pod dyktando naszych zawodników , którzy zasłużenie wygrali 9:0. Bardzo skutecznie zagrali nasi napastnicy . Mariusz Figzał grając cały mecz strzelił 5 bramek , a Przemek Nawizowski dwie choć zagrał tylko 30 minut. Po jednym golu dołożyli nasi młodzi zawodnicy z roczników 2000 i 2001 Sebastian Sapała i Ciuk Konrad . Gratulacje dla całej drużyny!!!

Kolejnym przeciwnikiem będzie drużyna Błękitnych Libidza , która po bardzo niemrawym początku zaczęła w ostatnich kolejkach wygrywać i zajmuje już 5 miejsce. Spotkanie rozpocznie się o godzinie o godzinie 13:30 w Libidzy.

Lot Konopiska - Płomień Kuźnica Marianowa 9:0 (4:0)

Bramki:
Figzał Mariusz x 5
Nawizowski Przemek x 2
Ciuk Konrad x 1
Sapała Sebastian x 1

Skład Lotu:

Woźniak P (45` Balitskyi) - Mastalerz, Sapała J,Opala,Dziubiński (45` Szyduk) - Miżejewski (70` Sapała S), Kotas (65`Nawizowski) , Figzał D , Figzał M, Ciuk - Woźniak J (55`Kowalik P)