Na początek w niedziele Grom Cykarzew

Wracają rozgrywki w Klasie A. Pierwszy mecz zagramy w niedzielę o godzinie 11:00 na boisku przy ul. Lipowej 8 z Gromem Cykarzew.

Przygotowania do rundy rewanżowej ruszyły na początku stycznia. Trener Kotas miał do dyspozycji 20 zawodników. Lecz liczne kontuzję i choroby umożliwiły przez cały okres w pełni wykorzystać potencjał drużyny. Do kadry zespołu dołączyli utalentowani juniorzy Sebastian Sapała i Kuba Ciuk oraz Mateusz Malinowski grający ostatnio w Pogoni Kamyk i Piotr Sobczak.

Podsumowanie okresu przygotowawczego :

Lot – Skra Częstochowa (Loretańska) 2:2 Bramki: Woźniak , Figzał D

Lot – Czarni Starcza (Loretańska) 4:8 Bramki: Figzał D x 3 , Figzał M

Lot– Kamienica Polska (Żarki) 6:6 Bramki: Kotas x 2 , Figzał M, Nawizowski x 2, Miżejewski

Lot – Stradom Jr 9:0 Bramki: Nawizowski x 4 , Figzał x 3 , Opala , Woźniak

Lot – Stradom 4:8 Bramki: Figzał M, Dziubiński x 2 , Woźniak

Lot – Olimpia Huta Stara 1:4 Bramka : Figzał D

Lot – Kmicic Kruszyna 11:6 Bramki: Figzał M x 6 , Miżejewski , Wożniak x 2 , Dziubiński x2,

Lot– Czarni Starcza 4:9 Bramki: Figzał M, Plaza Jakub, Woźniak x2

W meczu pierwszej kolejki pokonaliśmy Grom w Cykarzewie 3:0 po bramkach Ciuka i dwóch Figzała Mariusza.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie , szykuje się miły ciepły niedzielny poranek z emocjami piłkarskimi.