Ligi młodzieżowe. 22/23 Września

Już jutro kolejne spotkania naszej młodzieży a tu relacja z poprzedniej kolejki.

Junior A1

Posiadając pełną kontrolę poczynań boiskowych juniorzy odnieśli zasłużone zwycięstwo. W spotkaniu przy Lipowej rozgromiliśmy zespół Unii Kalety 9:0.

Lot Konopiska  – Unia Kalety 9:0

Płaneta,

I. Ciuk 3,

Cuglewski 3,

Matyszczak,

Kubaj

Skład:

Świącik – I. Ciuk, Korzekwa, Kowalik, Cuglewski, Sapała, Janik, Ślimak, Płaneta, Szczerbak, Mirecki oraz Matyszczak i Kubaj

Trener: Michał Jelonek

Trampkarze C2 - Sparing

Przerwę w rozgrywkach ligowych wykorzystali trampkarze, którzy rozegrali mecz kontrolny z zespołem UKS Raków. W pożytecznym dla obu stron spotkaniu padł remis 3:3. Nasz zespół należy pochwalić za realizację założeń meczowych.

Lot Konopiska – UKS Raków 3:3

J. Kowalczyk 2, Ocieczek

W sparingu zagrali:

Dziubek – Długosz, Ocieczek, Wachowicz, Winek, Frąszczak, Jezierski, J. Kowalczyk, M. Kowalczyk, Lisek, Kott, Jabłoński, Walich, Czerwiński

Orlik E2

Tym razem początek spotkania zaczął się od mocnych ataków gości którzy objęli szybko i wysoko prowadzenie. Musieliśmy wziąć się do odrabiania straty, ale niestety w tym dniu drużyna Ajaksu była lepsza i wykorzystała wszystkie nasze słabsze strony. W najbliższym meczu podejmujemy u siebie lidera z Kuźnicy.

Lot Konopiska  - Ajaks Częstochowa 9:15

Jonczyk 3x, Cuglowski 2x, Irek 2x, Filipek, Wójcik

Skład: Sobala, Filipek(k), Bambynek, Kopyt, Musialik, Cuglowski, Irek, Jonczyk, Wójcik, Musik, Dziubek