Zmienne szczęście młodzieży.

A1 Junior Częstochowa

Lot Konopiska – KS Panki 2:0 (1:0)
Gole: Janik, Korzekwa

Udanie rozpoczęli sezon juniorzy z Konopisk, którzy zrewanżowali się za jesienną porażkę i wygrali swój pierwszy mecz na wiosnę 2:0. Przewaga od początku należał do gości, dopiero od 30 minuty do swoich sytuacji zaczęli dochodzić nasi zawodnicy. Janik kończy dobrą kontrę zespołu strzałem do bramki.
2 połowa to przewaga Lotu. Po rzucie rożnym bramkę głową zdobył Korzekwa. W tym meczu debiutuje 2 zawodników z rocznika 2005 – Dawczyk oraz Długosz, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony oraz 4 zawodników wypożyczonych z Płomienia CL – Wolski, Radoliński, Walczyk oraz Kuczera.

Skład: Świącik – Igor Ciuk, Kowalik, Korzekwa, Cuglewski, Wolski (Walczyk), Radoliński, (Długosz), Sapała, Dawczyk (Matyszczak), Janik, Ślimak (Krawczyk). Trener Michał Jelonek

III Liga wojewódzka -Trampkarze C2

Płomień Częstochowa – Lot Konopiska 1:5 (0:2)
Gole: Długosz, Winek 2, Cichoń, Ocieczek

Kolejne zwycięstwo poparte dobrą grą zanotowali trampkarze. Na boisku przeciwnika tym razem nie dali szans zespołowi Płomienia Częstochowa. Realizując założenia meczowe, stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych. Wynik mógłby być okazalszy, gdybyśmy wykorzystali choć połowę sytuacji. Cały zespół zasługuje na wyróżnienie.

Skład: Dziubek – Cichoń, Dawczyk, Długosz, Lisek, Mateusz Kowalczyk, Jakub Kowalczyk, Wachowicz, Winek, Henkiel, Ocieczek, Jezierski, Skóra. Trener Michał Jelonek.

III Liga wojewódzka – Młodzik D2

Skra Częstochowa – Lot Konopiska 3:0

W pierwszej kolejce III ligi wojewódzkiej nasi młodzicy niestety ulegli Skrze 0:3. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Oba zespoły stworzyły sobie kilka okazji strzeleckich. Jedną z nich wykorzystał Bartek Cierpiał, ale niestety sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Bramka powinna być jak najbardziej uznana. Druga połowa zaczęła się nie najlepiej. Straciliśmy bramkę po rzucie rożnym, a Skra idąc za ciosem chwilę później podwyższyła prowadzenie. Kolejną niezrozumiałą decyzję sędzia podjął po tym jak Bartek był faulowany przed polem karnym. Ustawialiśmy piłkę do strzału, a Skra szykowała się do obrony rzutu wolnego. Niestety sędzia stojąc na środku boiska widział całą sytuację inaczej i jednak pokazał faul w drugą stronę. Chwilę później Skra podwyższyła na 3:0. Mecz zakończył się naszą porażką. Szczęścia będziemy szukać w kolejnych spotkaniach.

Skład: Cierpiał I, Jasiński, Kościelniak, Janicki, Gondro, Trzciński, Cierpiał B, Świderski, Grzyb oraz Olewiński, Książek, Sirek. Trener: Jacek Ciekot

III Liga wojewódzka - Orlik E2

Lot Konopiska – Ajaks Częstochowa 6:7
Gole: Jonczyk x2, Cuglowski x2, Musialik x2

Kolejny mecz bardzo wyrównany niestety tym razem nie udało nam się zwyciężyć ponieważ zabrakło nam trochę szczęścia. Mieliśmy kilka sytuacji po której powinna paść dla nas bramka, ale gości ratowała poprzeczka oraz słupek. Natomiast nie ustrzegliśmy się prostych błędów po otwarciu gry i w środku pola po których straciliśmy łatwo bramki.

Skład: Knopik, Kopyt, Filipek, Dziubek, Musialik, Cuglowski, Jonczyk, Sobala, Musik, Będkowski, Trela, Mikucki, Szyja. Trener: Adam Szczerbak.