Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Złoty Potok
LKS Kamienica Polska
5:3
Jura Niegowa
Olimpia Huta Stara
0:1
Lot Konopiska
Czarni Starcza
4:2
Pilica Koniecpol
Orkan Rzerzęczyce
4:4
Sokół Olsztyn
GKS Koziegłowy
4:1
LKS Unia Masłońskie
Start Soborzyce
2:3
LZS Mrzygłód
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
0:1
Olimpia Huta Stara
Sokół Olsztyn
2:1
Start Soborzyce
LZS Mrzygłód
2:1
Czarni Starcza
KS Złoty Potok
2:6
LKS Kamienica Polska
LKS Unia Masłońskie
2:4
Jura Niegowa
GKS Koziegłowy
3:0
Orkan Rzerzęczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
3:1
Lot Konopiska
Start Soborzyce
5:2
GKS Koziegłowy
Czarni Starcza
3:0
Sokół Olsztyn
Orkan Rzerzęczyce
0:4
LKS Unia Masłońskie
Olimpia Huta Stara
5:2
LZS Mrzygłód
Jura Niegowa
4:1
KS Złoty Potok
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
1:4
LKS Kamienica Polska
Lot Konopiska
5:3
Jura Niegowa
Sokół Olsztyn
0:5
Olimpia Huta Stara
Orkan Rzerzęczyce
1:2
Start Soborzyce
LKS Unia Masłońskie
3:1
KS Złoty Potok
GKS Koziegłowy
1:0
Czarni Starcza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Starcza
9:0
Orkan Rzerzęczyce
LKS Kamienica Polska
3:0
LZS Mrzygłód
Start Soborzyce
2:2
LKS Unia Masłońskie
Olimpia Huta Stara
2:0
GKS Koziegłowy
KS Złoty Potok
1:3
Lot Konopiska
Jura Niegowa
- : -
Pilica Koniecpol
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
2:0
KS Złoty Potok
Sokół Olsztyn
2:5
LKS Kamienica Polska
Start Soborzyce
1:1
Czarni Starcza
LZS Mrzygłód
3:4
Jura Niegowa
Orkan Rzerzęczyce
1:4
Olimpia Huta Stara
LKS Unia Masłońskie
2:7
Lot Konopiska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
1:2
GKS Koziegłowy
Lot Konopiska
5:0
Pilica Koniecpol
Olimpia Huta Stara
4:1
Start Soborzyce
Czarni Starcza
12:0
LKS Unia Masłońskie
KS Złoty Potok
0:8
LZS Mrzygłód
Jura Niegowa
4:1
Sokół Olsztyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
2:5
KS Złoty Potok
Czarni Starcza
5:3
Olimpia Huta Stara
LZS Mrzygłód
1:5
Lot Konopiska
Orkan Rzerzęczyce
0:6
LKS Kamienica Polska
LKS Unia Masłońskie
0:4
Pilica Koniecpol
GKS Koziegłowy
0:3
Jura Niegowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
4:1
Start Soborzyce
Lot Konopiska
4:1
Sokół Olsztyn
Pilica Koniecpol
3:1
LZS Mrzygłód
Olimpia Huta Stara
4:3
LKS Unia Masłońskie
KS Złoty Potok
0:3
GKS Koziegłowy
Jura Niegowa
9:1
Orkan Rzerzęczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
1:2
Jura Niegowa
Sokół Olsztyn
1:2
Pilica Koniecpol
Czarni Starcza
2:4
LKS Kamienica Polska
Orkan Rzerzęczyce
5:0
KS Złoty Potok
LKS Unia Masłońskie
2:3
LZS Mrzygłód
GKS Koziegłowy
1:1
Lot Konopiska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
2:1
GKS Koziegłowy
LKS Kamienica Polska
1:0
Olimpia Huta Stara
Lot Konopiska
- : -
Orkan Rzerzęczyce
LZS Mrzygłód
3:2
Sokół Olsztyn
Jura Niegowa
5:2
Czarni Starcza
KS Złoty Potok
2:3
Start Soborzyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
3:5
Lot Konopiska
Olimpia Huta Stara
0:2
Jura Niegowa
KS Złoty Potok
8:1
Czarni Starcza
Orkan Rzerzęczyce
0:1
Pilica Koniecpol
LKS Unia Masłońskie
0:4
Sokół Olsztyn
GKS Koziegłowy
1:1
LZS Mrzygłód
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
- : -
Start Soborzyce
LKS Kamienica Polska
- : -
LKS Unia Masłońskie
Lot Konopiska
- : -
Czarni Starcza
Sokół Olsztyn
- : -
GKS Koziegłowy
LZS Mrzygłód
- : -
Orkan Rzerzęczyce
KS Złoty Potok
- : -
Olimpia Huta Stara
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości