Drugie zwycięstwo seniorów.

W drugiej kolejce B Klasy gr II nasz zespół wygrał spotkanie z drużyną KS Kotowice 3:0 i tym samym został liderem rozgrywek.

Mecz w pierwszej połowie był dość wyrównany a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska.
Jedyna bramka w tej części spotkania wpadła po dośrodkowaniu Kotasa z rzutu rożnego a bramkę strzałem głową zdobył Konrad Kowalik.
Po przerwie Lot zdobył jeszcze dwie bramki . Michał Cierpiał po bardzo dobrym zagraniu Banasiaka wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gości .a trzecia bramka wpadła po rzucie karnym podyktowanym za zagranie ręką a jedenastkę pewnie wykorzystał Jakub Sapała.